Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Members

Colegule poza e luata de pe net habar n-am cum ii spune la firma si nici nu am lucrat la ei. Daca ma poate ajuta vreun coleg cu ceva info despre Kurt...daca angajeaza in perioada asta. Mersi Drumuri line

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Anonymous

numai angajeaza! au vandut din caminoane ,cam 200 ,cred! si domnul Voicu ,nu raspunde la tel,suni de iti ies ochii din cap!!!!foarte neserios! vor sa scada salariul la 1300

numai e kurt beierul ce a fost odata! am colegii acasa asteapta de 3 luni sa I cheme la munca! n ai baza in ei!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

as avea o intrebare acelora care lucreaza pe fh460 sau pe fh540 ,am auzit la promotor ca un camion din aceste 2 au 4 locuri(2 locuri sofer-copilot si 2 locuri in spatele astora din care se poate face pat),intrebarea mea e urmatoare care este genul acela de volvo? caci imi plac tare mult

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrators
pai atunci domnule Mario zici ca un sofer oarecare la ei nu poate nimeri un fh cu 4 locuri?

sunt camioane pentru instruire nu pentru munca , ce sa faci cu 4 locuri la drum lung , unu sau doi soferi ?? o fii volvo mare ( sa ne luam dupa ce zic colegii ) dar unde sa mai inghesuie pe langa atatea scaune si 2 paturi ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

si in acesta se poate vedea camion pe la 2:59 in plus eu am intrebat unde merita mai bine caci la GW faci transport prin europa si sua

GW este exact ca si Dhl,Tnt sau multe alte firme.Tu ca si transportator mergi faci un contract cu ei si esti obligat ca; masina sa nu aiba mai mult de x ani,sa pui reclama firmei respective etc etc si sa iti pastrezi masina curata si multe altele.Deci niciunul nu are masini(eventual cateva).Cam asta este cu firmele respective.Asta din cunostintele mele. :-w

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.