Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Members

Va salut domnilor! va pot spune ca e am lucrat la Contrans si se lucreaza cam in acelasi stil ca la Kurt Beier,am aflat asta de l colegii care au trecut pe acolo si au mancat o paine la Kurt Beier.Trebuie sa ai nervi de closca ca sa nu spargi capul la cate un disponent coleric..cam atat ..banii se dau la timp ,acesta e un lucru bun..salutare O0O0

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • Members

Buna Seara,as avea o intrebare se mai fac angajari in echipaj ?As fi eu incepator si un coleg cu Experienta.,care sunt conditiile cat timp esti plecat.Din cate am citit au sediu in cluj si acolo se face contractu etc ?Multumesc frumos :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • Members

Nu ma mai duc eu niciodata la salbatic, de la oradea nu mai incarc niciodata nimic nici acuma nici in alta viata, si Umt-u nu eu am zis ca il fac la tigani, ala de la Umt el sa il faca pe el sa il luati nu pe mine , nu ma mai duc eu niciodata in tarile alea nordice nu ma mai duc eu niciodata . Si la semiramis nu mai am ce sa caut eu sa il cunosc pe ala de la slatina sa ma scoata pe la oradea ma inregistreaza aia acolo si iar ma aduce clujeanu adica tiganu nu mai am ce sa caut la carion chiar daca mi a lasat carinu nu mai am ce sa caut acolo ma ia ei iar pe mine in alta viata si ma tin 6 luni ca sa ma ia italieni gata asta e ultima viata in care ma fac sofer nici la telhaug nu am ce sa caut chiar daca mi la dat pe ala mare sunt cel mai bun al lui acolo nr 2 nr 1 e polonezu care a venit la mine cand eram la sibiu dormeam am demonstrat ca salbaticu ia rasturnat pe toti inclusiv pe mine il tineti pe ala micu la ferma il munceati.. sa i dea Dumnezeu sanatate lu` Carlo si la neamt la luat de acolo l au vandut bihorenii aia ii vand pe toti aia ii vand pe toti sunt cam unguri am vorbit eu atunci cu el cand descarcam ma ajutat sa descarc alea din Suedia daca ma mai rasturnam eu iar acolo unde i ati rasturnat pe polaci a doua oara in tara aia a vostra urata si plina de oameni rai acolo ramanea, nu mai am ce sa caut niciodata la voi sunteti diavoli de oameni. la tigan nu ma mai duc eu niciodata sa il inchida sunt aia de la dianthus acolo ii da pe colo pe toti sa mearga pe craiova ca ungurii ii termina de tot sa nu ii mai ia nimeni pe afara sa stea la tiganii cu floarea pe prelata si nu ma mai luat la timisoara nu mi s a parut ca pe la galati cum se aude ma luat atunci cand am iesit pe la timisoara cu sarbii de la unterer cand m am dus cu tiganu ala care fura motorina ca d aia ma si luat sunt vorbiti toti intre ei m au dat la bring sa le fac untereru la bergen ca si lor le e frica sa mearga aia de la fluckinger ca fac afaceri cu ei nu stiu de ce

Sa ii dea Dumnezeu sanatate lu` Dunca ca ma cumparat de acolo altfel ma lasam si nici nu demonstram ca ei i au rasturnat pe toti vad furci topoare la voi vreti Transilvania niciodata nu a fost a vostra e a noastra a romanilor voi ramaneti pe campie

si la aia la bring nu e de dus nici acolo mi au dat aripi si uliu... altfel da si aia te cipeaza ... iti sare mana de pe volan cu pasaportu ala... cu snus d`ala de inlocuieste nicotina si stie tot ce faci nu e de dus nici acolo ma duc la tomassi in alta viata ce e aia sa stie tot ce faci , sunt nebuni auzi si tu sa te duci peste tot..

nu ma mai duc eu niciodata la salbatici si in tarile alea nordice ma duc in italia la tomasi in viata cealalta acolo e de mine nu am ce sa mai caut la unguri adica danezi sunt cei mai rai oameni de pe fata pamantului ce sa te inveti pe campie de acolo trebuie sa te lasi si nici la suedezi la daniel gustafson in cealalta viata imi vad de treaba mea nici la bring la nebuni la nimeni nici in viata asta nici in norvegia nicaieri tot ce inseamna tari nordice nu am ce sa caut ce inseamna aia sa stie tot ce faci, asa sunteti toti si voi aia de la birouri... stie tot ce faceti aveti grija la ochiul stang traim in matrix nu ma mai duc eu niciodata la tigani sa ma dea la voi unguri spurcati vedeti aia de la birouri ca stie tot ce faceti acoperiti ochiul stang unguri... bleahhh

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • Members

KB e cel mai mare transportator din dk cu un parc de cam 85% euro6 o logistica pusa la punct din pacate sunt 3 probleme mari in kb staful  vechi disponenti sunt profesionisti  

 

1) DENIS

 2) slugarnicia si fatarnicia romanilor care au furat de la marfa pana la motor de scania! ( atentie stiu si imi asum afirmatiile)

3) spaga si micile atenti date familiei grindeanu  500 eu pentru  fiecare sofer nou, soferu cotiza lui rares grindeanu 2 cartoane de tigari si 150 euro pentru cursa de sejur spania ca avea ce fura j&j  pana acum 650euro

lui nelu pop din zalau soferu dadea cu transport in kb 700 euro din care rares grindeanu mai primea intre 150-200 euro deci 850 euro in kb au fost angajati pan in 2012 toamna atentie 2746 soferi si acum inmultiti si voi cu 850 eu si va da un rezultat daca cineva sa intrebat de unde are camioanele sale familia  grindeanu aveti raspunsul  deci (IMI ASUM CELE AFIRMATE DEOARE CE SI EU AM FOST PARTE AL STAFULUI SI AM VAZUT CE SA INTAMPLAT )

 

 

pe viitor nu il mai reeditez,il elimin si te las sa scrii din nou..regulamentar

Editat de cico_3504
cuvinte prescurtate
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • Members

care romica ? balogh romica ? daca da ? fugi ca dracu de tamaie baietasi ,,, el vorbeste frumos alea alea dar bani deloc , sunt niste vipere de oameni , plus magnet la camion .

Editat de Mario Bandit
bunul simt ???
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • Members

CE E  in exprimarea voastra ca nu va mai inteleg .....parca ati tradus cu tata gugal.Nu oi fi eu dus pe la scoala dar exprimarea voastra lasa de dorit , numai cuvinte agramaticale.Incercati sa scrieti coerent ca sa va poata intelege tot romanul..Ceva noutati despre K B ? barfe?

Editat de cico_3504
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrators

KB e cel mai mare transportator din dk cu un parc de cam 85% euro6 o logistica pusa la punct din pacate sunt 3 probleme mari in kb staful vechi disponenti sunt profesionisti

1) DENIS

2) slugarnicia si fatarnicia romanilor care au furat de la marfa pana la motor de scania! ( atentie stiu si imi asum afirmatiile)

3) spaga si micile atenti date familiei grindeanu 500 eu pentru fiecare sofer nou, soferu cotiza lui rares grindeanu 2 cartoane de tigari si 150 euro pentru cursa de sejur spania ca avea ce fura j&j pana acum 650euro

lui nelu pop din zalau soferu dadea cu transport in kb 700 euro din care rares grindeanu mai primea intre 150-200 euro deci 850 euro in kb au fost angajati pan in 2012 toamna atentie 2746 soferi si acum inmultiti si voi cu 850 eu si va da un rezultat daca cineva sa intrebat de unde are camioanele sale familia grindeanu aveti raspunsul deci (IMI ASUM CELE AFIRMATE DEOARE CE SI EU AM FOST PARTE AL STAFULUI SI AM VAZUT CE SA INTAMPLAT )

pe viitor nu il mai reeditez,il elimin si te las sa scrii din nou..regulamentar

Esti sigur ca e cel mai mare? sau asa ai auzit in garajul KB?

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.