Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Hartltrans Romania - Timisoara


Postări Recomandate

  • Members

@george ionescu Actele sunt urmatoarele:

- Copie C.I. - 3 exemplare

- Certificat de nastere - 1 exemplar

- Certificat de casatorie, certificate nastere copii - 1 exemplar

- Ultima diploma de studiu - 1 exemplar

- Permis conducere C+E - 2 exemplare

- Atestat sofer profesionist - transport marfa - 2 exemplare

- Cartela pentru tahograf digital - 1 exemplar

- Cazier - 1 exemplar

- Pasaport - 1 exemplar

- Fisa medicala siguranta circulatiei + aviz psihologic - 2 exemplare

- Card European de sanatate CNSAS - 1 exemplar

Dupa ce te anunta ca esti acceptat o sa mai ai nevoie de ceva acte de la fortele de munca.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
  • Members

sunt sofer 2 sau ajutor cum se spune nu am de ce sa ma pling ce scrie in anunut atit ti se ofera, esti ajutor fara reposabilitati  totul se sparge in capul titularului,  citesc nu mai  aberati , si noi  incepatori trebuie sa incepem de undeva. noi mam avut nesansa sa ne nastem  INCEPATORI , voi  cei cu experienta asa va-ti NASCUT-TITULARI, DAR SA LASAM RAUTATILE, Firma este OK, este locul in care inveti tot ,si mai esti si platit, deobicei la alte firme ti se cer bani  sa inveti , sa nu credeti ca le fac reclama ,spun adevarul,aici inveti soferie nu aiere de TIRIST.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members
vineri fac 2 saptamani , si nu am primit nici un raspuns, am sunat la ei dar nu imi raspunde nimeni la telefon! oare asa procedeaza astia cand nu mai au nevoie de personal ?

te poate suna si peste 1 luna - 2 , si te vor intreba daca mai esti disponibil .

 

am fost sunat astazi, si mi-a vorbit frumos dna Camelia, si mi-a spus ca e posibil la sf saptamanii vitoare sa se faca o plecare si ca voi fi sunat cu 2-3 zile inainte !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

eu am vorbit cu ei la telefon saptamana asta chiar de vro 3 ori.....mi-au si trimes pe fax lista cu documentele necesare dosarului.. insa mi-au specificat in mod clar si raspicat ca dosarul sa contina "ABSOLUT TOATE ACTELE" din acea lista mai exact pana la punctul 11 ca altfel ajunge la gunoi...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

eu am vorbit cu ei la telefon saptamana asta chiar de vro 3 ori.....mi-au si trimes pe fax lista cu documentele necesare dosarului.. insa mi-au specificat in mod clar si raspicat ca dosarul sa contina "ABSOLUT TOATE ACTELE" din acea lista mai exact pana la punctul 11 ca altfel ajunge la gunoi...

Nu am probleme in privinta actelor! am tot ce imi trebuie, acum astept telefonul lor sa imi spuna in ce zi si ce ora sa vin la Timisoara!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

depinde de titular daca are chef te invata daca nu ramii bata si stai pe 600 euro ani la ei ca masina nu vezi.....erau baieti pe bani astia si aveau si un an vechime dar nu au vrut titulari si asta a fost saracii de ei si mai e si seful de garaj......daca te intereseaza anumite aspecte da-mi mesaj pe pm

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

vineri se pleaca.. eu am facut deja actele la Hartl ! am prieteni care au plecat cu firma asta de inceput si au fost multumiti.. acu' cine stie.. depinde de punctu de vedere al fiecaruia. eu m-as bucura sa ma puna omu la munca.. sa invat .. ca din privite nu prea reti multe.

Eu zic ca este o pista de lansare numai buna pentru cei ca mine..

Sa speram ca o sa vin cu vesti bune !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

vineri se pleaca.. eu am facut deja actele la Hartl ! am prieteni care au plecat cu firma asta de inceput si au fost multumiti.. acu' cine stie.. depinde de punctu de vedere al fiecaruia. eu m-as bucura sa ma puna omu la munca.. sa invat .. ca din privite nu prea reti multe.

Eu zic ca este o pista de lansare numai buna pentru cei ca mine..

Sa speram ca o sa vin cu vesti bune !!

pleci si tu vineri acum? poate ne gasim in timisoara! eu vineri ma prezint la ei cu bagajele  :D!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Stati linistiti ca va cheama, asta e politica lor, au nevoie de oameni tot timpul, periodic vin unii, fac experienta apoi pleaca la alte firme pe bani mai multi, acum au scos niste masini mai vechi si trebuie sa aduca altele noi de asta cheama mai putini deocamdata..........e bine pentru cei fara experienta la Hartl,inveti multe, daca nu de la titular, gasesti colegi, romini prin parcari dispusi sa-ti dea sfaturi intrebi de una de alta, vezi cum e viata pe cabina, daca-ti place si te obisnuiesti poti ramine sau sa mergi la firme unde lucrezi singur pe cabina.......mergeti linistiti si daca nu va place puteti pleca oricind, nu esti legat prin contract sa stai sau sa platesti ceva daca renunti....multa bafta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Salutari la toti colegii!

Eu acum m-am intors de la hartl dupa o perioada de 5 saptamani si sunt foarte multumit de aceasta firma.Pentru cei fara experienta cum sunt si eu e perfecta firma,inveti sa conduci si in acelas timp iei si bani.Am prins un titular super de treaba de la care am avut multe de invatat.Masinile vechi au fost scoase dupa cum a spus si colegul mai sus.Totul tine de noroc de ce titular prindeti.

Asa ca va doresc multa bafta.

P.S.Daca aveti intrebari saptamana aceasta va pot raspunde...apoi voi pleca inapoi la munca.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.