Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Hartltrans Romania - Timisoara


Postări Recomandate

  • Members

salut colegi

duminica dimineata am venit si eu dupa prima stagiatura la hartltrans si ce pot sa va zic ai ce invata mai ales pe nationale unde drumul e mic

firma este buna ca incepatori cum suntem multi de pe aici,conteaza foarte mult ce titular prinzi prima oara si a doua (nu ca nu l-ai putea schimba) dar e bine sa prinzi unul bun care sa te invete ceva sa iti arate si sa iti explice anumite lucruri (se merge cu trenul,vapor)

ce pot sa va spun bani 600 euro(450e si 600lei)

de consumat eu am consumat 150 euro cu totul cu dusuri si suveniruri(ptr nevasta) intr-o luna,daca cauti magazine ieftine gen lydl sau aldy gasesti mancare ieftina si cu o butelie faci minuni

am vazut un coleg care zicea ca sunt masini numai automate nu este asa eu am manuala sunt si manuale si automate

va mai pun si niste poze: ;D:P

29042012751.jpg

29042012752.jpg

29042012753.jpg

29042012754.jpg

30042012779.jpg

01052012783.jpg

01052012787.jpg

01052012804.jpg

02052012806.jpg

02052012807.jpg

07052012813.jpg

;D ;D :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

multumesc

da te pui cum vrei 4 saptamani la lucru si 1 acasa sau 5 saptamani la lucru si una acasa

se mai intampla sa stai si doua saptamani acasa

am pus dosarul inainte de pasti cu o saptamana jumatate si mau sunat imediat dupa pasti deci vreo doua saptamani

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • Members

Salut colegi eu le-am trimis dosaru cu toate actele acuma 3-4 saptamani astept sa ma sune . Stie cineva cam cat astept ? :(

deja ma disperati cu mesajele astea....cand ma suna cand ma suna...

bai fratilor voi nu cititi forumul???

nu vedeti ca uni zic ca iau sunat dupa 1 sapt, pe alti dupa 2 luni....ce tot intrebati atat, aveti rabdare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

bine colegul dar si tu daca ai fi inlocul meu tot aceleasi intrebari ai pune.

credema ca mam saturat sa fac taxi in bucuresti si nu mai merge deloc, e prsf taximetria in buc nu mai merge nimic

ori cum mersi ca ma intelegi

mai suna si tu la ei sa vezi cum sta treaba  :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

bine colegul dar si tu daca ai fi inlocul meu tot aceleasi intrebari ai pune.

credema ca mam saturat sa fac taxi in bucuresti si nu mai merge deloc, e prsf taximetria in buc nu mai merge nimic

ori cum mersi ca ma intelegi

si eu vreau sa merg la ei...dar inca nu am dosarul complet, poate pe toamna il voi depune, cine stie...

te inteleg si stiu ca e greu, dar degeaba tot intreaba lumea cand lai depus, cand te-o sunat, numai ei stiu ce criterii au dupa care fac selectia si suna...nu te supara pe mine, dar e plin topicul cu intrebarea asta, nu-si mai are rostu'...innebuneste-i cu telefoane zilnic...

bafta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Prieteni dragi vreau sa va zic ca numai pot sa rezist , prostia ma ataca din toate partile dar sincer aici e chiar prea ..........multa vad ca in fiecare zi pleaca cate unul si se inregistreaza altul , chiar nu s-a gasit niciunul din cei cativa zeci care au plecat de cand sunt eu inregistrat sa puna si el o poza cu viitoarea lui casa chiar nu putem sa facem o poza e tot ceea ce cred ca-si doreste sa faca prima oara un baiat care se suie intr-un Camion , am ajuns sa intru pe site si sa vad in fiecare zi ca pleaca cate unul care e pe site de o ora in fine sper sa nu va fi plictisit dar dupa ce am vorbit singur chiar nu m-am putut abtine sa nu scriu asa ca cei care sunteti sunati fratilor va doresc din suflet drumuri bune dar pentru destea ca mine si demonstrati lucrul acesta ca nu cred ca v-a rade cineva daca veti pune o poza cu tovarasul vostru de drum Camionul,apropo in timp ce scriam am primit un beep de la cred eu Hartltrans in fine va doresc mult noroc  si sanatate in viata

...deci ,unde ramasesem...?! HAHAHAHAHA...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Salut. Miercuri am fost la timisoara cu un prieten si a dus personal dosarul de angajere, si pot spune ca am aflat dupa ce criteriu angajeaza...

  -1. Varsta cuprinsa intre 23-35

  -2. Dosarul complet 100%,

  -3. Sa fii cat mai aproape de timisoara

  Asta e parerea mea...

Am vorbit cu un sofer de la firma care venise acolo sa aduca analize medicale, si mi-a zis ca treaba e buna daca prinzi sa te angajezi, bani se dau la timp, doar ca sunt cam putini. succes si drumuri bune.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.