Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Hartltrans Romania - Timisoara


Postări Recomandate

  • Members

costi979 ar fi prea bine dar 'pe aici' nu s-a auzit nimic. Poate gresesc dar suntem vreo 4 sau 5 cu dosarele trimise si care asteapta dupa un raspuns, cel putin asa  cred din ultimele postari,  tu esti la ei, nu??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Eu am trimis dosarul din luna iunie si nu am primit nici un raspuns pana acum, in conditiile in care dosarul este complet. Oricum nu ma mai intereseaza ca m-am angajat pe cisterna. Dar va zic ca fapt divers ca am trimis de o luna si jumatate si nu a sunat nimeni.

Sa aveti succes!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Salutare colegi,sa ma scuzati ca nu am mai scris de ceva vreme,dar am fost plecat si nu am avut net.treaba cu dosarele este in felul urmator;sunt multe dosare de angajare si nu prea este asa mare nevoie de incepatori ci este nevoie de titulari pt ca au plecat multi tocmai din cauza banilor care sunt putini.dar de angajat angajeaza in fiecare saptamana. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Este cineva din cadrul firmei care sa n-e spuna ceva concret?Sau mai bine spus in ultimul timp au mai chemat pe cineva?Colegu clau46 tu esti angajatul lor?Este adevarat ca au chemat in fiecare saptamana????Sa n-e scoata si pe noi cineva care este in masura din aceasta ceata ca aici toti isi dau cu parerea,dar fapte concrete...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Da lucrez la ei de 6 luni si pot spune ca in fiecare sap auangajat incepatori sau ma rog soferi si acum sunt acasa,sunt multi titulari care au fost amanati sa vina acasa ca nu sunt titulari si eu am fost amanat o saptamana si in loc de 6 am stat 7,acum fiecare face ce crede de cuvinta,adica sa vina la hartl sau nu,eu am primit masina dupa 4 luni cu toate ca aveam experienta,nu a vrut sa-mi dea mai repede,dar acum cum au plecat multi titulari e cam criza la titulari.si cum a mai scris cineva ca mai bine sa mearga la waberers se inseala,acum poate spun din cauza ca sunt aici,dar am intalnit soferi de la wabi care se plangeau ca nu e bie si am tras linie si amzis ca e mai bine aici,pt incepatori e cea mai buna firma,adica nu ai traba cu nimic,iti faci treaba si vechimea trece,eu va urez succes la toti si drumuri bune. :D;):D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Anonymous

Va rog frumos imi puteti spune ce acte trebuie sa am la dosar? si daca banii se dau la timp,pt ca am vb cu catva soferi de la ei si s-au plans de mai multe lucruri.As vrea sa intru la ei pt a mai capata cv experienta ,am doar 1 luna experienta pe tir de la edy ,.astept un raspuns!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Clau46 spune-mi te rog cat se sta pe comunitate? Tu ai scris 6 saptamani... Eu stiam de 12 saptamani ??? Sau am citit gresit aici pe topic de perioade? Iarasi daca nu sunt titulari , poate e o veste buna pentru noi. Voi deveniti mai repede titulari, iar restul ajungem mai repede angajati :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Clau46 spune-mi te rog cat se sta pe comunitate? Tu ai scris 6 saptamani... Eu stiam de 12 saptamani ??? Sau am citit gresit aici pe topic de perioade? Iarasi daca nu sunt titulari , poate e o veste buna pentru noi. Voi deveniti mai repede titulari, iar restul ajungem mai repede angajati :D

asa cred si eu... oricum am auzit de la cineva care lucreaza sau a lucrat acolo ca angajeaza mereu personal, uneori mai multe persoane, alteori mai putine... depinde cum au nevoie...

deci sa avem rabdare  ;)

nu cred ca sta nimeni plecat 12 saptamani... de maxim 6 auzisem si eu

in fine, o sa vedem  :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Multumim ptr noutati clau46,intradevar mi-a placut    scurt si la subiect  Te-as ruga daca mai detii ceva informatii si ti l-e aduci aminte pe parcurs sa l-e postezi aici pe forum ca sunt destui care abia asteapta sa l-e afle(de... este destul de greu sa  stai acasa si sa astepti sa t-e sune cei de la HARTLTRANS)          statul in asteptare m-a omoara si nu asta cat faptul ca bugetul ZBOARA  !!!!!!!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

colegii de stat la munca se sta 4-5-6 sapt cu una acasa sau 8 cu 2 acasa dar se poate intampla sa mai stai 2-3 in plus peste cat ai programat pt ca nu are soferi ori ajutori ori titulari.De angajat angajeaza de exemplu acu in garaj sunt titulari care asteapta ajutor deseara si sunt multe masini care nu au nici un fel de sofer.Deci o sa faca din ajutori titulari si o sa angajeze mai multi ajutori.Acu cum vii norocu!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

colegii haideti sa facem un fel de prezenta si astfel sa aflam cam cati au depus dosare la hartl si poate astfel sa ne si anuntam unii pe altii in functie de cum suntem chemati ce ziceti sunteti de acord ca eu zic,ca marea majoritate din cei ce au depus dosare au aruncat o privire si pe aici pe forum(cine este de acord sa posteze numele si data in care a trimis dosarul) eu unul am trimis dosarul pe data de 03-08-2012

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Baieti... Nu doar astia de pe forum trimit dosare. Mai sunt si altii care habar nu au de forumul asta. Am mai pus eu o intrebare mai inapoi in topic. Poate cine are copii, familie, poate pe aia nu-i cheama. Poate ii cheama pe aia intai. Cine stie ce criterii sunt.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Multumesc Clau. As mai avea o intrebare... Oare daca candidatii au si un copil sau doi acasa, nu e un impediment? Poate ii cheama pe cei nefamilisti intai. Ce zici de asta?

nu se tine cont de copii,nu intereseaza pe nimeni daca ai copii sau nu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.