Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Hartltrans Romania - Timisoara


Postări Recomandate

  • Members

Salut coleguti cine poate sa imi spuna si mie de o firma de tiruri care primesc incepatori,in special firme din cluj.am 4 ani de sofat dar n pe tir .va multumesc .

4 ani de carnet, sau de angajat ca sofer?

cluju din cate am vazut, are o cerere de soferi destul de buna...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Daca nici azi nu v-au chemat pe cei care aveti dosare depuse de mult atunci ori va cautati pe cineva de la hartl sa va ia cu el ori luativa gandul de la firma pt ca sunt titulari in garaj care nu au ajutor si cand l-au intrebat pe bernard de ajutori au zis ca nu au avut de unde sa mai aduca si ca se duc singuri!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrators

Se duc singuri? Fara sa depuna dosare? ??? Bine stam atunci. Baieti, luati bagajul si directia AUSTRIA :P

vezi daca nu esti atent ?

era vorba de cei care sunt titulari pe camioane ca vor pleca singuri in cursa.

daca ai fi citit cu atentie tot ce s-a scris in acest topic, multe din comentariile facute de tine nu isi mai aveau rostul !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

nu au de unde sa mai aduca!?  ;)... daca ne unim bine maine suntem doua gramezi in Timisoara.

ma lase si ei din cerinte, si sa vezi atunci.

tanara, la prima data, si frumoasa, si cu bani, cu un teank de acte, sa o tii cu suc la pahar, ... si cu experienta...

...mai greu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

fratilor nu stim ce sa mai credem agentul69 ne zice ceva iar cei de la TIMISOARA altceva,noi cei de acasa acum ce sa mai credem?pe cuvantul meu daca nu imi vine sa urlu,miam pus foarte multe sperante in aceasta firma si acum sunt chiar dezamagit OARE CE SA MAI FAC ????????????  ca daca suni la ei iti spun sa ramai in asteptare ca nu de ei depinde ci de AUSTRIA. Aveti voi vreo idee ca eu am ramas in pana de idei

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Colegu eu ti-am zis ce am vazut in garaj!!Nu vad de ce as minti ca din partea mea poate sa va angajeze pe toti in acest moment ca nu ma afecteaza cu nimic!!Acu mai e posibilitatea sa nu faca angajari luna asta ca e cam rau cu comenzile si sa inceapa de luna viitoare!!Acu ramaneti in asteptare dar eu zic sa mai vedeti si alte firme!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

agentu,daca esti acum in firma cauta-ma cu o cafea :D / eu sunt unul din cei care nu au sofer 2,cel putun saptamana asta o sa raman singur.pana vineri-sambata cel mai probabil.ieri nu s-au prezentat 3 baieti la tm,din cei convocati,de asta e situatia ca atare.problema e ca nu am nici cursa momentan deci ...rabdare si tutun...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Sal  colegii, am si io o intrebare, il cunoaste cineva pe beres (MIKI) am vb cu el si mia zis ca are 5 ani la hartl  am cam terminat si eu dosaru mai am doar sa-mi platesc din mana pt cardul de sanatate, si sa fac cerere sa mi-l trimita ,Am sunat vineri si am vb cu  un baiat la telefon si a zis ca pana in septembrie nu mai fac angajari e adevarat?.eu am sa duc personal dosarul ca sunt din resita si e mai aproape.Cam peste o saptamana doua si va zic ce mai imi spune de angajari.  ca asa am auzit  de la multi,ca,cardul de sanatate til trimit acasa nu prea stiu cum mere treaba in ro ca am fost plecat 5 ani in spania 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Colegule sa stii ca,cand angajaza nu stie nimeni(decat AUSTRIA)iar in legatura cu cardul, in momentul in care platesti ti se da la mana o hartie,inlocuitoare a cardului cu aceeasi valoare pe care o poti anexa la dosar si trimiti dosarul asa.Intre timp iti vine cardul acasa si cand te chiama la angajare te vei prezenta cu cardul in original.    doamne ajuta...! la toata lumea....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Mie  nu-mi mai vine niciun card, tipa de la CAS Valcea mi-a spus clar ca foaia eliberata de ei  , semnata si cu toate cele  inlocuieste cardul. Nu stiu cum e in celelalte orase dar eu asa am "cardul"  .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

salut colegi,eu i-am dat la camelia un nr de fax sa-mi trimita o adeverinta ca sa depuna nevastamea actele pt cardu de sanatate ca a expirat in iulie,a depus actele la cas mures de prin 24 iulie si nici acum nu a ajuns acasa si imi trebuie ca trebuie sa plec inapoi.costi cum de esti iar singur?sunt claudiu,ne-am intalnit la padana tubi si am schimbat cu tine o remorca la rhenus logistick,vineri vin si eu,salutari si drumuri bune la toti :D :D :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.