Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Hartltrans Romania - Timisoara


Postări Recomandate

  • Members

Renegatule la ora 22:37 data 09-10-2012 de ce nu ai spus ca ai fost chemat la Timisoara ?;si ai spus abia la ora 00 ca ai fost chemat la Timisoara? nu cumva faci misto de toti acesti colegi care au o speranta ca vor fi chemati la TIMISOARA ,apropo tel de la firma la-i primit in jurul orei 17:asa cum ai afirmat ;)

ps

Marr, eu cred ca e o gluma comentariul tau si o iau ca atare,nu ma astept ca sa il trageti la raspundere pentru ca nu va anuntat imediat si pe voi,ceilalti colegi interesati,si a facut asta abia dupa citeva ore.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

MARR

colegule crezi ce vrei si de asemenea faci ce vrei

am facut postarea aia la 22 dupa care am vazut ca am in jur de 11 PM-uri pe care le-am citi si am raspuns colegilor la ele apoi am mai avut ceva de facut si dupa aia abia am inceput sa scriu ceea ce am avut de zis

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

acum tu ce vrei sa faci sa ma certi ca nu am dat toate treburile personale la o parte in momentul in care am primit acel tel(nici macar nu eram acasa in acel moment)si sa dau fuga la calculator sa anunt pe toata lumea vestea cea mare?

P.S.---da de cand prezinti tu acest interes pentru aceasta firma ca pana acum nu prea te-ai aratat pe aici?

daca mai ma considera cineva vinovat(inafara de el)imi cer scuze!

multa sanatate si doamne ajuta...la toata lumea!

PS

Nu fii suparat,continuati linistit drumul si nu lua in seama aceste mici...neajunsuri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Da teorema conspiratiei ... Eu am sunat azi la Timisoara si am intrebat de dosarul meu care l-am depus in aceiasi zi si cu renegatul si mi-au zis ca o sa ma sune pe saptamana viitoare deci au ajuns la dosarele noastre numa ca s-au oprit la dosarul meu.

Nu are nimeni nici un interes de a pierde timp sa posteze pe aici ce le trece prin cap sau cel putin nu ma astept sa faca asa ceva renegatul

Drumuri bune colegu, asfalt uscat si tot ce iti doresti .. sper sa ne vedem pe la garaj la o cafea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Mda! Urmaresc aceasta firma de ceva timp pe forum iar cand o sa ajung in Romania o sa-mi fac si eu dosarul si o sa il trimit!Abea de atunci o sa inceapa si la mine febra asteptarilor  ;D !

  In rest doresc mult succes la toti candidatii si sper sa fie chemati cat mai repede!

PS=citeste te rog regulamentul,de exemplu punctul 2 alineat G

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Ca si tine valy si eu urmaresc cu atentie subiectul asta ... Mai am de asteptat pana in februarie(cand fac 21 ani)...Momentan sunt si eu plecat din tara..Am mai incercat si pe aici la cateva firme..dar raspunsul e classic..Nu angajam incepatori sau classicul Va sunam noi...Si stai si asteapta...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Dar eu cum fac? ca am terminat scoala acum un an si am fost in somaj 6 luni. oare trebuie sa mai platesc pe ultimii 5 ani? stie cineva? :( ca vreau sa incep sa imi fac dosarul pentru hartl si de asta ma lovesc :(

te duci la CNAS o sa ti dea o foaie cu o stampila si lunile in care nu ai contribuit la CNAS eu nu am lucrat niciodata,am platit 6luni din urma+2 luni sa pot sa fac cardul total 340RON, cu aia te duci la fisc si platesti cate luni ai de platit  (in ce localitate esti domiciliat)dupa, cu factura de la fisc te duci la CNAS inapoi le dai chitanta si iti face cardul care vine dupa aproximativ 1 luna (poti cere o foaie provizorie precum ai cardul dar nu original,o face pe loc aia de acolo) asta este tot

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.