Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Hartltrans Romania - Timisoara


Postări Recomandate

  • Members

Am sunat si eu astazi pe la ora 10 bine inteles dupa ce am incercat vre-o 20 minute la rand ca datea mereu ocupat :)) si a zis  din februarie ca mai asteapta dosare .Am intrebat si de cardul european daca putem sa il inlocuim cu asigurare de calatorie si a zis ca nu ,ca doar cu cei de la cnsas au contract. :) ( pe mine ma costa 606 lei cardul :| )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Am sunat si eu astazi pe la ora 10 bine inteles dupa ce am incercat vre-o 20 minute la rand ca datea mereu ocupat :)) si a zis  din februarie ca mai asteapta dosare .Am intrebat si de cardul european daca putem sa il inlocuim cu asigurare de calatorie si a zis ca nu ,ca doar cu cei de la cnsas au contract. :) ( pe mine ma costa 606 lei cardul :| )

cred ca au dosare sa isi zideasca casa cu ele :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Colegi care ati depus dosare la ei ma puteti ajuta si pe mine cu o adresa de email ceva... ?nu am cum sa il depun personal cine are ideie cum sa fac ? MS mult .

rasfoieste putin topicul si gasesti adresa,apoi trimiti dosarul prin curierat. ;)ce-i asa greu >:(
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Hai ca am sunat si eu si sa vezi surpriza,ca trebuie sa-l depun personal...pai cum  sa fac ca eu sunt din Giurgiu...cica daca nu pot sa vin personal sa-l trimit prin posta cu o fotografie mai recenta si daca voi fi respins mi-l vor trimite inapoi :( .Aiurea imi i-au gandul de la ei...ma duc la aia de la Ploiesti ca si aia ma i-au fara exp.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

despre ce firma din ploiesti este vorba colegu? ca si eu am sunat azi la hartl iar si tot asa mi-a zis cum ti-a zis si tie. :(

Hai ca am sunat si eu si sa vezi surpriza,ca trebuie sa-l depun personal...pai cum  sa fac ca eu sunt din Giurgiu...cica daca nu pot sa vin personal sa-l trimit prin posta cu o fotografie mai recenta si daca voi fi respins mi-l vor trimite inapoi :( .Aiurea imi i-au gandul de la ei...ma duc la aia de la Ploiesti ca si aia ma i-au fara exp.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Eu vorbisem cu un coleg mai acum vreo luna sau mai bine si mi zicea ca nu are experienta dar ca vorbise la o firma din ploiesti si ca il pusese sa-si faca actele pt angajare.Daca nu ma insel firma se numeste TRANSCOM.Mai multe detalii sincer nu va pot da pt ca nu stiu.Daca aflu mai multe va spun

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Imi cer scuze...                                                                         Macar ai fost atent si ai modificat repede mesajul initial.Eu insa l-am vazut si citit.Jignirea sub orice forma a membrilor forumului este interzisa!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Mai nou, spun cativa colegi mai sus ca vor sa depunem dosarul personal, sau o poza mai recenta in dosar...bla..bla..

Eu personal am ajuns la concluzia ca d-na Camelia nu cauta soferi, cauta striperi si manechine masculine...sau ceva de genu asta..rusinica..

Si am mai tras concluzia ca, cu cat stai mai departe de Romania cu atat ai mai putine sanse sa innebunesti....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Eu am dus dosarul personal in luna iunie 2012 - din Bucuresti am batut drumul pana la Timisoara, am facut si cardul european (adica dovada aia) pe care am platit 450 de ron. Vreau sa va zic ca din luna iunie si pana in prezent nu am primit nici un telefon de la Hartl in conditiile in care dosarul era bun.

Multumesc lui D-zeu ca mi-am gasit de lucru si nu am stat la mana lor.

PS: Ce se mai aude de Renegatul ca vad ca a plecat in noiembrie la Hartl si nu a mai dat nici un semn de viata???!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.