Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Hartltrans Romania - Timisoara


Postări Recomandate

  • Members
se pare ca suntem multi care asteaptam sa plecam ( sa fim chemati)si dupa cum vad nu mai pleaca nimeni dintre cei care discutam pe forum ce zic cei de la hartltrans lasai pe astia ca vad ca au de lucru se fac scriitori ....:-o

cum am mai zis cristi sunt multe dosare si acum sa fim seriosi nici ei nu pot sa-i angajeze pe toti si uite asa noi depunem dosarul si pe urma asteptam un telefon ....ca la loto frate...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members
balas tudor nu am de ce sa ma supar,sint incepator,dar asta este o alternativa,eu oricum nu lucrez in domeniul asta,eu am luat anuntul de pe un site am vrut sa fac "poate"un bine pentru altii,acum fiecare stie ce vrea

cred ca sant cam singurii care angajeaza soferi fara experienta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members
Am mai citit si eu ceva din urma pe aici si te dezorientezi total am vazut ca si varsta conteaza este ca eu cand am sunat mi sa spus ca trebuie sa ai intre 21 si 40 dar vad ca de pe la 35 nu te mai chiama te evita si se chieltuie o gramada de bani cu actele......sa speram ca nu este adevarat .... :(

mie mi-a spus ca varsta candidatului trebuie sa fie intre 25 si 45 ! nici ei nu mai stiu....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

varsta trebuie sa fie cuprinsa intre 21 si 40 de ani ..am o cunostinta in varsta de 21 de ani care lucreaza la ei de aproximativ jumatate de an si este titular acum ...parerea mea este ca sa nu va mai luati dupa toti care va zic ca nu e bine ,ca nu stiu ce si nu stiu cum ..sa nu uitam ca este printre singurele firme care angajeaza soferi fara experienta ..voi veti trage singuri concluzia daca firma este buna/rea si asta atunci cand veti ajunge acolo ..Nu va mai luati dupa gurile rele ca va veti dezamagii singuri dar si pe altii la randul lor!

Daca ar fi sa ma iau dupa toate gurile rele care sunt aici nu as ajunge niciunde , iar asta ar insemna sa stau acasa .Tineti colegilor capul sus si cu siguranta va fi soare pe strada fiecaruia,poate nu azi,nici maine dar toti avem un drum pe care trebuie sa il urmam candva ..nu dau nimanui sfaturi de viata dar cred ca unii posteaza in acest topic doar de dragul de ai face pe altii sa isi piarda speranta !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members
claudiu, nu stiu de ce nu treci pe la firma daca esti din timisoara..sa vezi ce repede te baga in seama Camelia

am trecut colegu si mi-a zis ca nu stie cand ma suna si sa nu mai insist ca nu poate sa-mi dea un raspuns...si nici macar nu poate sa spuna daca ma suna sau nu sa astept..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

acum 3 saptamani am trimis si eu dosarul si joia trecuta m-a sunat un domn de la hartl trans ca mi-a verificat dosarul si ca imi trebuie cardul de sanatate(pe care eu nu l-am pus) si mi-a zis sa sun dupa ce il fac. acum nu stiu daca sunt ales sau nu . succes colegilor care lucreaza la ei si celor care au dosare trimise:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.