Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Hartltrans Romania - Timisoara


Postări Recomandate

  • Members

ma bucur sincer pentru cei care au plecat la hartl dar vad ca pe unii ii suna chiar in timp ce sunt pe forum bravo,poate e si un pic de rautate din partea mea care din noiembrie pana acum nici un semn , o sa incerc sa mai trimit un dosar dar peste ceva timp,in rest drumuri bune .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members
ma bucur sincer pentru cei care au plecat la hartl dar vad ca pe unii ii suna chiar in timp ce sunt pe forum bravo,poate e si un pic de rautate din partea mea care din noiembrie pana acum nici un semn , o sa incerc sa mai trimit un dosar dar peste ceva timp,in rest drumuri bune .

poate e ceva in neregula cu dosarul tau..ai sunat la ei sa verifici ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

nu va descurajati dupa ce trimiteti actele care sunt in lista trebuie sa sunati voi sa intrebati daca este in ordine repet sa fie toate actele pana la punctul 12 si asteptati eu la 4 saptamani am fost sunat,,,, sa nu uitati sa puneti un numar de tel ca sa va poata contacta .... eu i-mi pierdusem orice speranta dupa cum vedeam ce se scrie pe forum acum depinde si de noroc... si altceva nu trimiteti actele de capul vostru ca ati luat lista de la nu stiu cine sunati inainte si intrebati daca mai primesc acte pentru o eventuala angajare si eventual sa va trimita ei un fax pentru ca pe faxul respectiv este si o data si ora la care a fost trimis cesa va zic mult succes si poate ne mai auzim pe parcurs.... :-h

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members
nu va descurajati dupa ce trimiteti actele care sunt in lista trebuie sa sunati voi sa intrebati daca este in ordine repet sa fie toate actele pana la punctul 12 si asteptati eu la 4 saptamani am fost sunat,,,, sa nu uitati sa puneti un numar de tel ca sa va poata contacta .... eu i-mi pierdusem orice speranta dupa cum vedeam ce se scrie pe forum acum depinde si de noroc... si altceva nu trimiteti actele de capul vostru ca ati luat lista de la nu stiu cine sunati inainte si intrebati daca mai primesc acte pentru o eventuala angajare si eventual sa va trimita ei un fax pentru ca pe faxul respectiv este si o data si ora la care a fost trimis cesa va zic mult succes si poate ne mai auzim pe parcurs.... :-h

tu cand ai trimis dosarul?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

alutare la toti colegii!!! Eu va propun sa revenim la discutia noastra ( HARTLTRANS ) , si anume ce vreau sa va spun.Azi am reusit sa trimit si eu dosarul complet catre HARTLTRANS prin prioripost si mi s-a spus ca maine seara sau maxim miercuri dimineata este acolo.oricum pe miercuri dupaamiaza v ...

de madalancristi

22 Feb 2013, 17:52

Forum: Locuri de munca -OFERTE

Subiect: HARTLTRANS ROMANIA

Răspunsuri: 2282

Vizualizări: 410444

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

salutare tuturor am trimis si eu actele la hartltrans pe 06 .01.13 si am sunat dupa o saptamana si mi sa spus sa astept ca ma vor suna ei ,acuma nu mai stiu ce sa cred am citit ce ati scris voi pana acuma da este adevarat se cheltuie foarte multi bani pe acte mai ales daca nu lucrezi si despre cardu...

de madalancristi

18 Feb 2013, 18:51

Forum: Locuri de munca -OFERTE

Subiect: HARTLTRANS ROMANIA

Răspunsuri: 2283

Vizualizări: 410444

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members
am gresit asta este ce tu nu gresesti am pus 01 trebuia sa pun 02 la luna sory.......se zice ca dumnezeu nu te ajuta dar nici nu te lasa pa ca trebuie sa fac bagajele sa vad ce lipseste.... ne mai auzim. :-h

alutare la toti colegii!!! Eu va propun sa revenim la discutia noastra ( HARTLTRANS ) , si anume ce vreau sa va spun.Azi am reusit sa trimit si eu dosarul complet catre HARTLTRANS prin prioripost si mi s-a spus ca maine seara sau maxim miercuri dimineata este acolo.oricum pe miercuri dupaamiaza v ...

de madalancristi

22 Feb 2013, 17:52

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

e vina mea ca te bag in seama dar nu ma pot abtine cand vad cat de problematic esti ,tu incerci sa o tii pe a ta dar tinere nu vezi ca te contrazici ai trimis odata dosarul pe ....pe 6.01 2013 si odata pe 22 februarie conform mesajelor tale cu un simplu click colegi pot sa-ti citeasca mesajele chiar nu intelegi asta nu e vorba de nici o greseala din partea ta atat te duce mintea sa faci,succes in tot ceea ce vei face de acum incolo ..pa pa !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members
florian g. imi spui si mie te rog ce acte contin in dosar ca sunt si eu interesat sa trimit

1 Buletin - 3 exemplare color

2 certificat de nastere - 1 exemplar

3 certificat de casatorie,certificate nastere copii - 1 exemplar

4 ultima diploma de studiu -1 exemplar

5 permis de conducere c,c+e - 2 exemplare

6 atestat sofer profesionist-transport marfa - 2 exemplare

7 card tahograf -1 exemplar

8 cazier - 1 exemplar

9 pasaport - 1 exemplar

10 aviz medical+ pihologic 2 exemplare

11 card european de sanatate -1 exemplar

12 recomandare de la ultimul loc de munca- cu nr. de contact .. !

cam atat..multa bafta iti doresc si numai bine !

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mai pleaca cineva maine catre timisoara?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.