Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Hartltrans Romania - Timisoara


Postări Recomandate

  • Members

cineva care a venit din cursa daca vrea sa ma lamuresca:ce-i de la hartl angajeza soferi fara experienta pe tir(cap tractor+semiremorca)sau fara experienta pe extern sau ambele?pt ca cineva mi a zis ca fara experienta pe extern.Eu unul am condus camioane de 7.5t prin tara si vreau sa stiu care este adevaru, ca sa nu mai stau in stres[ ma suna nu ma suna] :-\

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

eu lucrez la ei de aproape 2 luni, si as putea sa iti spun ca am intalnit o gramada de colegi care au mai lucrat pe tara, pe camioane, dar fara experienta pe comunitate, si acum lucreaza aici.

si mai multi sunt cei cu experienta 0 pe un camion.

cu experiena pe comunitate, sa aiba inainte sa vina la hartl, drept sa iti zic, nu imi amintesc sa fi intalnit pe cineva... si parerea mea ca sunt 2 motive, unu, ceea ce zici tu (dar nu cred) ca nu i/ar angaja din cauza experientei, si doi, si ceea ce cred eu ca este mai probabil... unu cu experienta nu o sa vina niciodata la hartl sa lucreze ca sofer 2, 4/6luni, pe 600E/luna.

deci ca tine, iti spun sigur ca sunt multi, noroc.

renunta sa folosesti scrierea gen chat,citeste regulamentul te rog

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

m-am hotarat sa-mi fac si eu dosarul ptr hartltrans..mai am doar fisa medicala...am sunat la ei azi si au zis ca 2-3 sapt nu mai angajeaza...sa mai revin cu un tel..acum ramane de vazut !!!

cred ca daca doresti sa continui fara a avea probleme pe acest forum este bine sa citesti si regulamentul inainte de a face vreun comentariu,vei observa ca printre altele nu se accepta scrierea cu litere gen chat[k,sh,etc]

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members
m-am hotarat sa-mi fac si eu dosarul ptr hartltrans..mai am doar fisa medicala...am sunat la ei azi si au zis ca 2-3 sapt nu mai angajeaza...sa mai revin cu un tel..acum ramane de vazut !!!

cred ca daca doresti sa continui fara a avea probleme pe acest forum este bine sa citesti si regulamentul inainte de a face vreun comentariu,vei observa ca printre altele nu se accepta scrierea cu litere gen chat[k,sh,etc]

am sa tin cont de recomandarile tale pe viitor...multumesc ca m-ai anuntat !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members
Colegi, daca am 45 ani, iar experienta zero, are rost sa-mi depun dosarul la Hartl?MAcar sa stiu sa nu arunc cu banii pe analize...Cine ma poate ajuta cu informatii, il rog frumos sa o faca.Ca in alta parte, nu am gasit, de sase luni.

am un prieten de 43 de ani care a vrut sa depuna dosarul si l-au refuzat pe motiv ca limita de varsta este 40 ani....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

eu ma mai repet odata, si cred ca e ultima.

hartl angajaza tot timpul!

vad ca acum raspunsul e ca nu mai angajaza 2-3 saptamani, inainte fiind: va sunam noi.

probabil ca daca se continua cu telefoane aiurea, de genu: ma scuzati, mai angajati?... stiti cam cat e ceasu?, viitorul rsp va fi: nu mai facem angajari.

nu trimiteti originale in dosar.

daca ai trimis dosarul, si te pui sa ii suni... ce crezi ca iti va spune? ca cineva se pune sa rasfoiasca dupa dosarul tau prin zeci sute. dosarul l-am primit, asteapta sa te sunam. sau mai rau, cum ziceam mai sus. bazaitii mult de cap ca atunci va fi ok.

noroc bun.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.