Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Hartltrans Romania - Timisoara


Postări Recomandate

  • Members

eu am sunat si mia zis ca trebuie dus personal dosarul la timisoara ca sa se ia in considerare ,dar am vb cu varul care a fost la ei si a zis ca asa fac ei dar daca are nevoie te cheama si daca ai trimis dosarul prin posta,am sa mai incerc si la alte firme dar dupa cum am vazut cam toate te cheama la interviu si eu sunt din bacau pana la timisoara e mult.A si apropo eu nu am trimis scrisoare de recomandare ca nu am avut cum sa fac rost de ea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

nu se mai accepta dosare la Hartl prin posta !!!!Doar daca mergi personal in timisoara la birouri.

se circula vorba ca s-au angajat tot felul de specimene doar pe baza de dosar prin posta.

de acum vor sa te si vada sa iti puna cateva intrebari si am auzit ca s-ar cere si limba engleza.

oricum procentajul de angajare ramane peste 90%.

Bafta la toti ... daca aveti intrb pm.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members
pai eu am lucrat la cineva care cara animale ca sofer deci omu lua de ici le duce colo si nu are firma lui si nu are cum sa imi dea ce sa fac oare

eu am depus dosarul personal si le-amexplicat ca nu am de unde recomandare si in 2 zile m-au chemat mine plec spre austria,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members
pt unii 600 de euro se pare putin,dar daca nevoia te impinge mergi si pe banii aia,sint care platesc 60 de lei la zi indiferent cati km bagi,si daca mai ai norocu si te solicita sambata duminica,e munca voluntara pe gratis,fiecare trebuie sa inceapa de undeva,nimeni nu s-a nascut invatat,si viata asta "roza" te face sa inveti si sa mergi mai departe

nu generalizati scuze ca intervin in al vostru subiect ma refer la cei care vin noi depinde de persoana si la cei care se implica in aceasta meserie nu este usor daca ar fi sa dau un detailu ce se intampla in lume nu asi mai termina ,firma hartaltrans in multe cazuri nu are nici o vina mai calca ei pe bec dar incearca sa vada unde se greseste nu ca-i laud dar cine isi asuma o obligatie raspunde....... fratilor valabil pentru cei care vin ca soferi daca vreti sa invatati ceva si sa fiti ascultati trebuie sa colaborati cu cei care va invata pentru ca voi pierdeti cei drept nu toti soferi care sant mai vechi sant rabdatori de a explica, meseria se fura si depinde de voi ce vreti sa-n nvatati sant multe de invatat nu este usor pentru nimeni sa enumerez ... acte,obligatii,raspundere incarcare ,descarcare... grijii si in ultimul rand sa il suporti pe cel care vine nou care nu crede ca are si el obligatii, sa ma ierte dumnezeu daca cei care vin noi se cred doar pasageri pai sa nu creada ca fac eu de paza cand ei conduc daca li se pare usor eu ii las sa conduca sa faca ce vor numai sa nu ma omoare ca si copii mei au nevie de un tata...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members
nu se mai accepta dosare la Hartl prin posta !!!!Doar daca mergi personal in timisoara la birouri.

se circula vorba ca s-au angajat tot felul de specimene doar pe baza de dosar prin posta.

de acum vor sa te si vada sa iti puna cateva intrebari si am auzit ca s-ar cere si limba engleza.

oricum procentajul de angajare ramane peste 90%.

Bafta la toti ... daca aveti intrb pm.

eu am trimis dosarul prin posta si inca nu am primit niciun raspuns... nu stiu ce sa fac, daca sa il duc personal sau sa astept poate l-au primit de prima data si ma cheama, chiar daca mai tarziu...

dar eu sunt optimist, am vazut ca pe unii i-a chemat si dupa cateva luni :-ss

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.