Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Hartltrans Romania - Timisoara


Postări Recomandate

  • Members
eu o sa ma duc maine la timisoara sa imi fac angajarea la ei, o sa intreb si daca mai fac angajari ca am si eu 2 prieteni care vor sa vina aici dar la fel nu au toate actele. daca primesc vreun raspuns de la ei si daca aflu ceva o sa scriu aici

de ce nu trimiti dosaru prin curier ? eu asa am facut si au sunat dupa 2 saptamani dar numai dupa felu kum iti vorbeste iti demonstreaza ka nu sunt seriosi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

deci costul total al dosarului, exceptand scoala de soferi, atestatul profesional de marfuri generale si cartela tahograf m-a dus la undeva la 800 de lei

302 lei pasaportul

in jur de 200 fisa medicala si psihologicul

si eu a trebuit sa platesc din urma pentru cardul european de sanatate...detalii mai multe despre cat ai de platit sau daca ai ceva de platit primesti la CNSAS

plus xeroxuri ca trebuie sa trimiti numai copii

si 10 lei cazierul judiciar

eu am dus dosarul personal

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Atentie la mesajele postate!Daca mai postati mesaje scurte,tip chat ,topicul va fi blocat.De asemenea userii care nu respecta regulamentul si mai folosesc deformari ale limbii romane prevazute de regulament vor primi ,indiferent de vechimea pe forum ban pentru minim 2 saptamani.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

salut colegi! a mai fost sunat cineva? eu sunt din bucuresti ,mi-am depus dosarul pe 21/8/2013 si abia astept sa fiu sunat..este singura firma care angajeaza in prezent incepatori..multa sanatate celor de la Hartltrans Timisoara!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members
E nasol aşa. Dau nişte bani aiurea doar ca să depun un dosar. Mă gândesc că nu era Doamna Camelia.Eu am trimis un mail dansei să fiu sigur. Dar oricum mi se pare o aberaţie asta.Dacă chiar aşa e sunt şi eu interesat să mergem mai mulţi şi aşa dăm bani mai puţini.Poate ne adunăm 5 persoane şi mai discutăm.

Salut, acea fisa medicala unde se face, le poti face udde vrei tu sa doar la clinici agreate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Fisa medicala se face doar la clinica pentru siguranta circulatie.Cazierul e obligatoriu costa in jur de 12 lei cu tot cu timbre si se merge la politie se elibereaza pe loc.Card de sanatate obligatoriu.Pentru colegu care ma intrebat de experienta cu o pagina in urma,da e la inceput pentru ca nu le convine sa dea la unu cu experienta 1200 de euro cand poate sa dea la 2 soferi bani astia.Si de aia nu ii prea suna pe cei cu experienta.Aveti grija ca in cei 600 euro e inclus si salariu pe tara,la fel si la cei care vor fi platiti la kilometru,salariu pe tara va fi luat din kilometri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Asa cum am promis si am atentionat,scrierea mesajelor tip chat duce la inchiderea subiectului.Pana cand veti intelege ca mesajele trebuie sa contina informatii concrete subiectul este blocat.Pentru discutii simple aveti la dispozitie chat-ul.Deschiderea altui subiect pe aceasta tema atrage inchiderea contului definitiv pentru userul care il va deschide

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

am fost si eu la ei si nu e asa bine cum zic altii,iti da 450 de euro pe card de euro si sase milioane pe card de romania eu cheltuiam 200 de euro la luna numai pe mancare plus ca mai cheltuiam mai bine de 50 de euro pe dusuri si spalatu hainelor si mai eram si din bacau dadeam 250 de lei pe drum plus alte cheltuiele daca mai ramaneam cu 200 de euro si zic eu nici pentru experienta nu se merita sa stai pe manii astia.acum fiecare face cum vrea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Salut colegi din pacate am lucrat si eu la Hartl in 2008 erau alte vremuri adevaru ca Bernad tot asa a ramas totusi dintre cei vechi a ramas numai Desi poate isi aduce aminte un coleg ce a lucrat la Hartl Silvana nu era asa inainte omu se mai schimba eu nu pot zice nimic rau despre o firma care am invatat .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.