Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Hartltrans Romania - Timisoara


Postări Recomandate

  • Members
ionutpaun: daca nu ai mai lucrat nu ai nevoie de recomandare. eu m-am angajat la ei anul trecut si nu am trimis recomandare ca nu mai lucrasem nicaieri. m-au chemat si fara recomandare.

Am inteles colegu multumesc frumos pentru informație ți-e si celorlalti colegi. Drumuri line!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

salut colegii.

Sunt incepator si vreau sa-mi fac si eu dosarul pentru Hartltrans , credeti ca e mai bine sa-l trimit prin posta sau sa-l trimit pe adresa de mail ?

Precizez ca sunt din Ploiesti si imi este greu sa ajung pana acolo doar pentru a depune dosarul. Cum e mai bine sa procedez?

Care sunt parerile avand in vedere ca sunt putine firmele care angajeaza incepatori , la Hartltrans sau Waberers ?

multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

salut , Hristos a Inviat!!! se fac angajari suta la suta, eu am fost marti(15.04.2014) cu dosarul si mi-au zis pe loc sa vin joi(17.04) sa vin sa semnez contractul de munca si sa imi faca instructajul. am fost joi si eram vro 40 chemati pentru angajare. Luni(maine) plecam in austria.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Members
salut , Hristos a Inviat!!! se fac angajari suta la suta, eu am fost marti(15.04.2014) cu dosarul si mi-au zis pe loc sa vin joi(17.04) sa vin sa semnez contractul de munca si sa imi faca instructajul. am fost joi si eram vro 40 chemati pentru angajare. Luni(maine) plecam in austria.

wooow, super tare!

si eu astept de mai mult de juma de an :)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Si eu am trimis dosarul pe 17 aprilie si azi am fost sunat sa ma prezint la timisoara joi la ora 9

Daca este cineva care merge la timisoara sa imi lase pm si poate ne intalnim in trenul de bucuresti->timisora

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.