Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Hartltrans Romania - Timisoara


Postări Recomandate

  • Members
speram ca ne cheama oricum tragem sperante pentru saptamana care vine...Mam intalnit cu un om la caziere care zicea ca sil scoate a 3 oara pentru ca a depune din nou actele lea depus de 2 ori la chemat dar nu a putut sa se prezinte...Uni au sansa si nu profita de ea. Dar speram ca ne cheama si pe noi. Deocamdata 2 care avem actele depuse mai este cineva ?

si eu am trimis, dar intre timp am gasit ceva...

ma rog, nu e ce imi doresc si daca ma cheama ma duc fara sa stau pe ganduri :D

eventual o sa mai trimit dosaru inca o data :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Din cate stiu nu se da nimic de acest gen dar am inteles ca dureaza vreo 2 zile instruirea nustiu in ce si cum consta. Vedem cand ajungem acolo. Acuma sa speram ca ne suna Marti am inteles ca asa fac de obicei suna Marti sa te duci Miercuri si Joi sa pleci in cursa. Orice ar fi au zis ca ne suna sapatamana care vine adica de maine incolo asteptam.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Razvan degeaba lasi nr. de telefon suna la ei vezi ca e numarul lor pe prima pagina a acestui topic si vorbeste direct cu ei..Si garantat e de actualitate pt. ca ei angajeaza tot timpul si datorita ca pleca soferii dupa ce fac experienta si pt. ca firma este intr-o continua dezvoltare de exemplu saptamana trecuta le-au venit 5 camioane noi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Dosarul lam depus de acuma 2 saptamani deci vreo 14-15zile. mau sunat dupa o saptamana de la depunere sa imi zica sa fac cardurile al bcr. si ma sunara azi sa ma duc joi sa incep munca. Deci total a durat vreo 14 zile. Dar oricum au nevoie de soferi deci poti sa le depui ca te cheama repede.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Avizul medical si cel psihologic de unde le-ati luat?

Mie mi-au dat o foaie pe care trebuie sa o completeze cei de la Hartl.

A facut cineva asigurare de calatorie in locul cardului de sanatate?

Daca da,spuneti-mi,va rog, la ce firma si cat a costat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Eu stiu ca cerintele obligatori sunt stipulate la inceputul topicului si am cerut si mail de la ei cu toate actelele, nu zice nicaieri de asigurare...Nici mie nu mi sa dat card-ul de sanatate pt. ca cica nu se mai fac deocamdata dar mi sa dat o foie inlocuitoare. si inafara de asta daca nu ai lucrat in ultimi 2 ani incotinu trebuie sa platesti 6 luni in urma asta inseamna intre 300 si 350 de lei deci nu mai mult.

Scania eu le-am luat azi cardurile daca nu sunt gata cere extrase de cont daca nu ti-au dat deja si cardurile le iei cand te intorci prima data nu poti sa scoti bani de la bancomate, dar din sucursale stiu ca poti cand ai cont la ei doar cu buletinul. Eu plec maine la Caransebesi si pe la 12 ajung in timisoara 0742601501 suna-ma daca ajungi in timisoara ne intalnim acolo inainte bem un suc :)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.