Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Hartltrans Romania - Timisoara


Postări Recomandate

  • Members

Crezi ca are rost sa-ti bati gura de pomana cu cineva incapatanat, care nu vrea sa inteleaga? El face dus in Vomp, unde e apa si pi..t pana la glezna in mizeria aia de "wc". El a gasit cel mai ieftin dus cu 50 de centi.. mai sa fie.. Eu sincer nu am gasit sub 2,5 euro. Poate am fost prea ghinionist sau...??? El uita ca din cei 850 ce "i-au ramas" dupa o luna muncita trebuie sa-si plateasca drumul pana acasa si inapoi la Timisoara. Poate sta la tren ca e mai ieftin, dar dupa ce stai in bus 11 ore pana la Timisoara eu sincer nu ma mai uit la 200 de lei sa ajung acasa in 3 ore. Sunt multe de spus. Fiecare cum chibzuieste asa are.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Si nu uita ce am spus: 15000 am facut ca am primit cat de cat curse ca altfel... Foarte rar sari peste 15000. Au fost titulari ce au facut pana in 11000. Ce mai spui atunci? Sa nu iti spun ca in alta luna nici nu a mers telefonul de firma. Trebuia sa suni de pe banii tai. Bineanteles ca ai fi putut sa nu suni deloc si sa stai pe parcare ca sa ti se rupa, dar stateai pe banii tai. Foarte multe sunt de spus despre Hartl, unele mai rele decat altele. Sa prinzi cu cineva care fumeaza si sa fumeze 3 galeti de tutun cumparate de pe Luxemburg intr-o luna, sa faca dus o data pe saptamana, sa puta, sa sforaie, sa nu il duca capul absolut deloc.....Eu nu am spus nimanui sa nu incerce. Mergeti si convingeti-va ca nu am vorbit din povesti spuse de altii. E purul adevar.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Noi profitam ca sa facem experienta iar ei profita la bani... Asta e. E bun asa rau cum este. Spuneti voi firme care ia fara experienta. Eu nu am platit 1cent pt dus am facut la firmele la care incarcam sau descarcam si faceam 2,3 dusuri pe saptamana. Asa ca uni sunt rapanosi alti platesc dusuri iar unii se descurca.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Am plecat de acasă cu alimente din kauf în valoare de 250 lei şi 5 euro. 2 săptămâni până mi-a intrat salariul n-am fost fericit dar treaba mi-am făcut-o şi n-am murit si nici colegul căci aerul condiţionat şi-a făcut treaba şi beţe anti perspirante am avut. Această AGENŢIE DE RECRUTARE numită HARTL CREW îţi da bani dar sub nici o formă sa respecte legea română. Pentru experienţă îi bună si dacă consumi puţin(de exp eu pot supravieţui cu 4 conserve de peşte 24h si apă) poţi pune deoparte măcar 100€. În câteva luni îţi faci bani si pleci cu ei sa te angajezi la patron străin.

P.s.:

Referitor la mancarica: vedeţi că pe lângă Calais zburdă iepuraşi într-o veselie pe marginea şoselei. Cu unu nu te saturi aşa ca sa te-asiguri ca ai sacu de rafie la tine .

PS2.: nu recomand în perioada asta să deveniţi titulari, nus suficiente curse. Poate pe viitor se va schimba treaba... Angajatorul... Vedem!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

@ carco

prin Viena au mai ramas vreo 2-3 lebede nemancate de romani... iar in Italia poti manca broaste si serpi.

Chiar trebuie sa ne injosim atat de mult pentru un loc de munca care e mai mult decat prost platit !? Banii aia daca te duce putin capul ii castigi lucrand acasa in Romania nu plecat printre straini umilindu-te !

Oare cum justifica HARTL plata diurnei minime in evidentele contabile pentru soferii care lucreaza pe comunitate ?! Treziti-va si nu mai visati cu ochii deschisi....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members
Am plecat de acasă cu alimente din kauf în valoare de 250 lei şi 5 euro. 2 săptămâni până mi-a intrat salariul n-am fost fericit dar treaba mi-am făcut-o şi n-am murit si nici colegul căci aerul condiţionat şi-a făcut treaba şi beţe anti perspirante am avut. Această AGENŢIE DE RECRUTARE numită HARTL CREW îţi da bani dar sub nici o formă sa respecte legea română. Pentru experienţă îi bună si dacă consumi puţin(de exp eu pot supravieţui cu 4 conserve de peşte 24h si apă) poţi pune deoparte măcar 100€. În câteva luni îţi faci bani si pleci cu ei sa te angajezi la patron străin.

P.s.:

Referitor la mancarica: vedeţi că pe lângă Calais zburdă iepuraşi într-o veselie pe marginea şoselei. Cu unu nu te saturi aşa ca sa te-asiguri ca ai sacu de rafie la tine .

PS2.: nu recomand în perioada asta să deveniţi titulari, nus suficiente curse. Poate pe viitor se va schimba treaba... Angajatorul... Vedem!

sa nu-mi spui ca lasi masina in drum sa mergi la "vanatoare" cu sacul :))))))

sincer sper din tot sufletul sa nu fie nimeni asa de disperat sa faca de-astea...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Eram ironic... Nu mă injosesc atât timp cât am apă si grăsime nenorocită care îmi acoperă abdomenul.

BA LA ANGAJARE NU VA SPUNE NIMENI DAR VA SPUN EU CA-S GIGEL. La HARTL ca să fi eficient tre să fi fan bear grylls bă! Să fi urmărit Tehnici esenţiale de supravietuire bă! [emoji2]

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members
Eram ironic... Nu mă injosesc atât timp cât am apă si grăsime nenorocită care îmi acoperă abdomenul.

BA LA ANGAJARE NU VA SPUNE NIMENI DAR VA SPUN EU CA-S GIGEL. La HARTL ca să fi eficient tre să fi fan bear grylls bă! Să fi urmărit Tehnici esenţiale de supravietuire bă! [emoji2]

stai linistit, si in alte parti e la fel...

ce crezi ca altii au salarii mai mari? si se descurca mai bine?

daca muncesti cinstit si traiesti numai din salariu, oriunde ai lucra in Romania tre sa ai cunostinte de genul asta si sa te inveti sa traiesti cumpatat, nu sa te zgarcesti, dar sa ai grija sa nu faci cheltuieli inutile

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrators
Eram ironic... Nu mă injosesc atât timp cât am apă si grăsime nenorocită care îmi acoperă abdomenul.

BA LA ANGAJARE NU VA SPUNE NIMENI DAR VA SPUN EU CA-S GIGEL. La HARTL ca să fi eficient tre să fi fan bear grylls bă! Să fi urmărit Tehnici esenţiale de supravietuire bă! [emoji2]

fara ,, ba ,, ca ne supărăm , e un spatiu virtual , nu islaz comunal

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members
Eram ironic... Nu mă injosesc atât timp cât am apă si grăsime nenorocită care îmi acoperă abdomenul.

BA LA ANGAJARE NU VA SPUNE NIMENI DAR VA SPUN EU CA-S GIGEL. La HARTL ca să fi eficient tre să fi fan bear grylls bă! Să fi urmărit Tehnici esenţiale de supravietuire bă! [emoji2]

asta se poate spune despre multe firme din romania... tre sa cunosti tehnici esentiale de supravietuire... cu un salariu super mic :ymdevil:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Am dosaru la ei de o luna de zile si nu ma cheama.

Mi s-a confirmat telefonic ca am la dosar toate actele in regula si defiecare data cand sun, imi spune ca nu se fac angajari si sa revin cu alt telefon.

Dar iei angajeaza in fiecare saptamana ,dar nustiu dupa ce criteriu angajeaza.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.