Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Hartltrans Romania - Timisoara


Postări Recomandate

  • Members

Salutare colegilor. Eu astazi am ajuns acasa dupa o luna de munca, am ajuns cu un camion ce avea cursa in Romania cu descarcare la Bucuresti. Ce pot sa va zic e ca este bine pt un incepator sa vina aici e un fel de sc de soferi si inveti chestii care nu le inveti niciunde. De soferi pot sa va zic ca este nevoie la greu, pe mine au vrut sa maai amane o saptamana dar leam zis ca nu mai pot sta. Asa ca depunetiva dosarul si la munca e bine pentru inceput.bafta si drumuri bune.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Members

Salutari! Sunt Alex, imi pare bine sa va cunosc! Am cred ca o saptamana buna de cand tot rasfoiesc acest forum. Am depus acum 2 zile dosarul la ei via email, mai ramane doar fisa medicala si asigurarea de sanatate. Am fost contactat astazi dimineata de asa zisa d-na Camelia, in legatura cu celelalte documente pe care nu le am inca disponibile, cel putin pana in urmatoarele zile. A zis ca ma cheama la ei pe saptamana viitoare spre sfarsit, acum ramane de vazut. Precizez ca sunt entry level (incepator), dar doresc sa acumulez ceva experienta in urma acestei eventuale angajari. O seara placute si drumuri bune in continuare! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

salutare colegii.Eu am trimis dosarul prin curier joi si vineri pe la amiaza m-au si sunat. maine ma duc la fortele de munca pentru repartitie, azi miam facut cumparaturile, mi-am luat ceea ce am considerat eu ca mi-ar ajunge aproximativ o luna, daca e ceva de completat tura viitoare voi stii. sunt din Petrosani si miercuri noapte plec cu Normandia ca sa ajung joi dimineata la Timisoara, daca mai e careva care merge spre Hartl va las numerul meu si ne auzim, sa ma omoram timpul pe acolo ca vom avea cu siguranta ceva de stat. 0734427835. va doresc bafta la toti sa fiti chemati si voi.Bafta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Salutare colegii. Vedeti ca au nevoie de oameni p entru perioada sarbatorilor. Eu am trimis initial mail cu permisul si ce mai cer ei si am primit telefon ca e totul ok si sa imi fac dosarul acum vreo 2 sau 3 saptamani. Saptamana trecuta au sunat sa ma intrebe daca am facut dosarul si eu aveam nimic facut. Am rezolvat cu toate actele si vineri, pe 21, am trimis prin curier dosarul. Luni au sunat sa ma anunte ca vineri, pe 28, am plecarea.

Mult succea si ne vedem pe drum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Salutare colegi si fosti colegi. Spuneti-mi si mie ce mai e pe la firma asta? La garaj tot Bernard e seful? Aceeasi baieti buni la service? La Timisoara tot Camelia taie si spanzura? Nu am intrat de mult pe site si m-a cuprins un "feeling" aparte in legatura cu acest topic. Drumuri bune!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members
Salutare colegi si fosti colegi. Spuneti-mi si mie ce mai e pe la firma asta? La garaj tot Bernard e seful? Aceeasi baieti buni la service? La Timisoara tot Camelia taie si spanzura? Nu am intrat de mult pe site si m-a cuprins un "feeling" aparte in legatura cu acest topic. Drumuri bune!

Toate sunt cum ai scris.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.