Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Hartltrans Romania - Timisoara


Postări Recomandate

  • Members

Salutari la toti colegii!

Eu acum m-am intors de la hartl dupa o perioada de 5 saptamani si sunt foarte multumit de aceasta firma.Pentru cei fara experienta cum sunt si eu e 

P.S.Daca aveti intrebari saptamana aceasta va pot raspunde...apoi voi pleca inapoi la munca.

salut,am o rugaminte da-mi te rog numarul. de telefon de la hart timisoara

am uitat are limita de varsta ,ma refer la maxim

Editat de cico_3504
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Ce sa va zic ca si incepator iei in primele 2-3 luni in functie de cat de repede inveti sa devi titular 600 euro cu tot cu banii pe tara dupa ce devi titular iei 1100-1300 in functie de km. Cat despre coleful cu pasaportul da este obligatoriu valabil cel putin 6 luni este primul document pe care il cer in ziua cand iti face angajarea pe langa permis si atestate

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Moderators

pentru ati putea raspunde corect eu am citit acest subiect...si doar cu o pagina in urma cineva punea aceiasi intrebare si primea si raspunsul...ce zici..

Ai putea si tu sa citesti..??pe urma citeste si ce zic ceilalti colegi,asa afli multe informatii...cititul ajuta foarte mult,crede-ma

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Ok pasaportul este obligatoriu la angajare si neaparat sa fie valabil minim 6 luni. Si pentru o alta intrebare raspund . Da la plecarea din timisoara se da avans 150 euro bani care se retrag din primul salariu. Eu pe langa acei bani am mai avut la mibe 150 euro dar daca te intelegi cu titularul sa cumparati mancare impreuna mai mult de 100 euro nu cheltui. La astea se mai adauga dusurile facute care sunt cam 2-3 euro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Multumesc, eu am depus dosarul miercuri, azi am sunat daca l-au primit , au zis ca e totul ok dar ca s-ar putea sa nu mai fie locuri saptamana asta si sigur saptamana viitoare. Mi-au zis sa fac cardurile la BCR si sa astept oferta de munca pentru repartitie. Mult noroc si drumuri bune.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.