Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Hartltrans Romania - Timisoara


Postări Recomandate

  • Members

va salut,

 

o intrebare va rog..... dupa ce trimiti CV si esti chemat, mergi deja cu bagajele te si imbarca??

 

va multumesc

 

 

daca cautai 5 pagini mai in spate gaseai raspunsul......dupa ce trimiti cv te suna sau iti trimite ce acte au nevoie la dosar , le faci si le trimitii, astepti sa te sune si te cheama sa ai bagajul pregatit si drum bun spre vomp

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Moderators

cred ca colegul meu a vrut sa iti spuna ca interesul primeaza..si atunci..daca erai interesat..da..citeai 191 pagini...aflai tot ce te interesa..asta deoarece invariabil..apare cineva care intreaba exact ce a mai fost intrebat..cititul ajuta foarte mult...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

La depunerea dosarului, ma trebuie recomandare de la ultimul loc de munca ? De aceea intreb, pentru ca marti ma duc sa-mi depun dosarul la ei (eu fiind inca angajat) si nu am recomandare si nici nu stiu in ce masura voi primi una (una din defectele sistemului bugetar...). Plus ca nici nu stiu, dupa depunerea copiilor, cum ramane cu demisia/preavizul, eu trebuind sa mai si informez angajatorul ca voi pleca...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Vineri am trimis dosarul iar astazi m-au sunat si mi-au spus sa fiu in Timisoara joi dimineata, fiindca vineri 22 mai se pleaca in Austria. Daca mai este cineva care este chemat joi la firma si citeste forumul sa-mi spuna, poate ma schimbam o vorba. Eu sunt din Suceava. Salutare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Eu lucrez la ei si vin tot din sistemul bugetar. Nu am avut nevoie de caracterizare. In plus nu am stat nici in preaviz pur si simplu mi-am dat demisia la zi. Ei asa procedeaza te suna luni sau marti si trebuie sa fi joi la timisoara cu tot cu bagaje.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • Members

nu inteleg de ce mi sa sters postu dar o sa scriu cu subinteles fratilor fugiti de Hartlcrew trasn cum ii mai zice si gasiti altceva incercati la h.esser daca aveti noroc chior si bagati tiru la rampa printre jaloane sunteti angajati.daca nu incercati la filip sau la "soare" aia fac acu angajari

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Moderators

adrian1989  eu ti-am eliminat comentariul...dupa cum scrie destul de clar si la comentariul tau...offtopic..adica era despre altceva nu despre hartl,

mai observa ca eliminasem si un alt comentariu care iti reprosa postarea...asa ca pe viitor ''casca ochii mai bine'' dupa cum spun romanii

e de ajuns sa citesti regulamentul si observatiile ca sa intelgi tot..nu fii nevinovat..succes pe viitor si evita ''reintilnirea''

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.