Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Hartltrans Romania - Timisoara


Postări Recomandate

  • Members
eu nu inteleg ce firma e asta si eu am adr si am trimis dosaru pe 3 -04-2013 si nu mau sunat prea de tot nu tin si ei cont de ordine imi bag picioarele

Colegu tepeliga,daca citesti toate posturile de la cap la coada ai sa te lamuresti,erau colegi care asteptau si de 3-4 luni.Drumuri bune si bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Colegu Florin, ai citit macar despre ce e vb la Hartl (Trans/Connect etc)?????Ei angajeaza sofer profesionist (adica cu categoriile C,CE), nu inteleg de ce te-ai orientat spre ei avand doar B-ul si culmea!!! nici nu ai inteles ce ti-au spus.

Colegii, dati-o incolo de treaba, chiar nu ati auzit de "INFORMARE"?De obicei am foarte multa rabdare cu colegii mei si le explic, dar aici e prea mult

A-propos....sofer B inseamna ca esti sofer 2 in echipaj- adica sofer A(nu cu permis categoria A) care e titular si sofer B incepator, ucenic, invatacel....cum vrei tu.

Drumuri line tuturor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Problema, s-o numesc asa, la Hartl e ca e prea mult lux. E o gluma bineinteles, Acolo masinile sunt noi, schimbator automat, frigider, box-urile in parbriz, daca esti si sofer doi trebue doar sa invarti de volan. Cand ai experienta, pleci la alta firma si acolo nu mai e asa. Esti singur pe cabina, primesti o masina manuala, esti pe cont propriu. In schimb faci bani mai multi. In concluzie, daca nu calculam aici persoanele din biroul de la Timisoara si seful de garaj, e cel mai bine la Hartl.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Nu mai sunt la ei. Am fost incepator, fara experienta. Oricat as vrea sa fiu suparat pe firma asta, nu pot. Inveti foarte multe. Iar daca prinzi un titular bun, cum am prins si eu, e o viata de poveste. In prima zi deja am invatat cum sa cuplez si sa decuplez remorca. Am condus prin niste locuri, noaptea, ca-mi tineam posteriorul stramt de frica :-). Sa incercati ca e un loc excelent pentru incepatori.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members
colegu cauta in alta parte ca astea sunt zz astepti mult si bine sa te cheme plus ca cheltui vro 10 mil pe actele lor carduri etc nu e firma serioasa

pai de ce crezi ca nu e firma serioasa? crezi ca numai tu esti si numai tu trimiti dosarul?

hehe... daca ai sti cati asteapta si cateva luni pana sunt chemati... hehe...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members
Nu mai sunt la ei. Am fost incepator, fara experienta. Oricat as vrea sa fiu suparat pe firma asta, nu pot. Inveti foarte multe. Iar daca prinzi un titular bun, cum am prins si eu, e o viata de poveste. In prima zi deja am invatat cum sa cuplez si sa decuplez remorca. Am condus prin niste locuri, noaptea, ca-mi tineam posteriorul stramt de frica :-). Sa incercati ca e un loc excelent pentru incepatori.

wow, super misto ce scrii tu acolo, cred ca cea mai misto postare despre hartl

abia astept sa am si eu dosarul gata, poate ma ia si pe mine :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members
Problema, s-o numesc asa, la Hartl e ca e prea mult lux. E o gluma bineinteles, Acolo masinile sunt noi, schimbator automat, frigider, box-urile in parbriz, daca esti si sofer doi trebue doar sa invarti de volan. Cand ai experienta, pleci la alta firma si acolo nu mai e asa. Esti singur pe cabina, primesti o masina manuala, esti pe cont propriu. In schimb faci bani mai multi. In concluzie, daca nu calculam aici persoanele din biroul de la Timisoara si seful de garaj, e cel mai bine la Hartl.

eu zic ca e ok, asta inseamna ca isi respecta angajatii... sa tot lucrezi asa, de drag te duci la munca :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

@BorisBuhu atunci cand faci o afirmatie la adresa cuiva normal ar fi sa te documentezi inainte!Cand pui o asemenea intrebare unui alt coleg,arati cat de dezinteresat esti de ceia ce se intampla in jurul tau.Cred ca daca vizionai mesajele postate de @a(u)di nu mai aparea si intrebarea ta retorica!Nu apar pe nimeni dar nici nu pot accepta mesajele postate cu intentia de a provoca discutii aprinse. >:( In alta ordine de idei:@a(u)di te rog sa iti completezi profilul corect,altfel voi fi nevoit sa aplic sanctiuni!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.