Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Hartltrans Romania - Timisoara


Postări Recomandate

  • Members
nu stiu ce sa mai cred.....sunt intro ceata totala.....o sa trimit maine dosarul la timmisoara si daca in 2 sapt nu primesc nimic,o sa ma duc personal la ei!

si daca mergi personal la ei ce crezi ca te ia si te pune in vitrina??sau te angajeaza pe loc??mai bine stai linistit acasa si asteapta tel.si eu am asteptat 4 saptamani!!!o sa vezi ca te suna,sunt multi care pleaca!!daca esti baiat ascultator o sa ramai!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members
nu stiu ce sa mai cred.....sunt intro ceata totala.....o sa trimit maine dosarul la timmisoara si daca in 2 sapt nu primesc nimic,o sa ma duc personal la ei!

si daca mergi personal la ei ce crezi ca te ia si te pune in vitrina??sau te angajeaza pe loc??mai bine stai linistit acasa si asteapta tel.si eu am asteptat 4 saptamani!!!o sa vezi ca te suna,sunt multi care pleaca!!daca esti baiat ascultator o sa ramai!

si daca nu ia dosarul in considerare???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrators

HARTL CREW ROMANIA

300050 Timisoara, str. C-tin Brancusi nr.7, et.II, cam.1

tel. 0256/ 433280

fax. 0356/450599

DOCUMENTE NECESARE PENTRU DOSAR

Actele pentru dosar se pregatesc doar in copii pana la punctul 12 inclusiv al acestei liste! Celelalte puncte se vor pregati ulterior angajarii!

Copie dupa:

1. Buletin/Carte de identitate - copie color - 3 exemplare

2. Certificat de nastere - 1 exemplar

3. Certificat de casatorie, certificate nastere copii (daca este cazul) - 1 exemplar

4. Ultima diploma de studiu - 1 exemplar

5. Permis de conducere: categoria C, C+E - 2 exemplare

6. Atestat sofer profesionist – transport marfa - 2 exemplare

Eventual Atestat ADR - Marfa periculoasa

7. Cartela pentru tahograf digital - 1 exemplar

8. Cazier judiciar + auto - 1 exemplar

9. Pasaport - 1 exemplar

10. Aviz medical (tip siguranta circulatiei) + aviz psihologic (tip siguranta circulatiei valabile) – apt transport intern/international marfuri generale - 2 exemplare

11. Cardul European de sanatate ELIBERAT DE CNSAS - 1 exemplar

12. Recomandare de la ultimul loc de munca in original – cu nr de contact

13.

*** UN NUMAR DE TELEFON UNDE VA PUTEM CONTACTA

LA ANGAJARE:

13. Oferta de loc de munca - Repartitie de la AGENTIA NATIONALA DE OCUPARE A FORTEI DE MUNCA - somaj, de pe raza judetului de domiciliu.

14. Adeverinta de vechime – in copie daca nu are da declaratie pe propria raspundere ca nu a avut niciodata, sau declaratie cu firma la care se afla (de obicei este vechiul loc de munca)

15. Dispozitia de desfacere a Contractului individual de munca (ultimul loc de munca)

16. Adeverinta cu stagiul de cotizare pentru calcularea concediului medical (salariul brut realizat, zile efectiv lucrate, zile de concediu medical – pentru ultimele 12 luni)

17. Avizul medical si psihologic in original

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members
HARTL CREW ROMANIA

300050 Timisoara, str. C-tin Brancusi nr.7, et.II, cam.1

tel. 0256/ 433280

fax. 0356/450599

DOCUMENTE NECESARE PENTRU DOSAR

bv sunt sigur ca sunt destui care sunt prea lenesi sa caute pe forum datele astea...dar adresa nu e bine,este c-tin brancusi nr 7 dar nu etaj 2 cam 1...acolo sunt centralisti:))...biroul este in curtea aia jos,cum cobori pe scari

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Moderators

De ce nu va indreptati energia in alta parte ?

Oare numai munca unui "ocnas" au ramas ca alternativa ?

Au dreptate "glumetii" francezilor ca salutam cu mana intinsa a cersit ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Moderators

Si daca ai multe grade grade la permis iti se pare normal sa te injosesti ? Probabil ati mai si platit sa le luati ( scoala, atestate, caduri. etc.)

Incercati exilul din prima daca credeti ca nu va ofera nimic piata muncii din Romania. Dar nu cersiti ! Nu merita !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members
De ce nu va indreptati energia in alta parte ?

Oare numai munca unui "ocnas" au ramas ca alternativa ?

Au dreptate "glumetii" francezilor ca salutam cu mana intinsa a cersit ?

Eu nu inteleg ce vrei sa spui. Sa nu mai incercam sa ne angajam la o firma care angajeaza soferi incepatori, care da o sansa celor cara vor sa invete aceasta meserie.

Este normal ca un novice sa isi valorifice cea mai mica sansa si sa profite de ea. Daca stii tu alta solutie sau alt mod de a face intradevar experienta prin conducere nu prin

stat la calculator pe Euro Truck Simulator 2 te rog sa ne impartasesti si noua.

Si daca ai multe grade grade la permis iti se pare normal sa te injosesti ? Probabil ati mai si platit sa le luati ( scoala, atestate, caduri. etc.)

Incercati exilul din prima daca credeti ca nu va ofera nimic piata muncii din Romania. Dar nu cersiti ! Nu merita !

Piata munci din Romania ne ofera locuri de munca prost platite la aceleasi cerinte de experienta, pe langa magneti, masini in stare proasta, neintretinute si altele.

Am lucrat la o firma din Romania unde stateam plecat cate doua saptamani prin tara, dormeam in masina adica in asazisul spatiu de dormit, daca se strica masina trebuia sa o repar singur, ca de am cunostinte de mecanica de ce sa mai plateasca mecanic, si multe altele la un salariu de nimic sub 2000 lei din care se cheltuiau pe cele necesare cel putin 400 lei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

ati trimis dosarele?,eu am sunat saptamana trecuta de 2 ori si mi sa spus ca trebuiesc duse personal,cand am cerut explicatii mi sa raspuns foarte sec ca asa mia spus seful sa fac asa fac,drept urmare am renuntat la iei,am fost la waberers si am fost admis,bafta voua tuturor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.