Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Hartltrans Romania - Timisoara


Postări Recomandate

  • Members

eu am fost la timisoara miercuri 9 octombrie sa depun dosarul si astazi luni 14 la ora16 mau sunat eu sunt din galati si am fost personal sfatul meu este sa va duceti personal sa sunt sanse mai mari si prima inpresie conteaza eu doresc tuturor sa-si gaseasca un loc de munca ptr. ca pana la urma toti avem locul nostru

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members
bucurway Salut. Ai fost la Hartl ?

Salut,

N-am fost inca la ei pentru ca doar pana pe 25 octombrie imi ajunge cardul european de sanatate acasa! Pana atunci imi fac pasaportul (temporar valabil 1 an) si celelalte acte! Si in 4-6 noiembrie vreau sa ma duc la Timisoara pentru a depune dosarul personal pentru ca doar cele depuse personal se iau in considerare (asa mi-au spus ei)!

Multumesc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members
eu am fost la timisoara miercuri 9 octombrie sa depun dosarul si astazi luni 14 la ora16 mau sunat eu sunt din galati si am fost personal sfatul meu este sa va duceti personal sa sunt sanse mai mari si prima inpresie conteaza eu doresc tuturor sa-si gaseasca un loc de munca ptr. ca pana la urma toti avem locul nostru

ai avut si cardul euro de sanatate? eu am toate actele doar acel card imi lipseste.. nu sti cat dureaza sa mi-l fac ? si cand te apuci de treaba? au fost cv teste?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members
eu nu am fost angajat cu carte de munca in tara... si ca sa imi fac cardul parca trebuie sa platesc 6 luni in urma, ai auzit de asa ceva? ai trimis dosarul cu curierat rapid?

Si la mine este aceasi problema cu Cardul European..tre sa platesti pe 6 luni cca. 500-600 lei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members
eu nu am fost angajat cu carte de munca in tara... si ca sa imi fac cardul parca trebuie sa platesc 6 luni in urma, ai auzit de asa ceva? ai trimis dosarul cu curierat rapid?
asa am platit si eu ultimile 6 luni

Cat ai platit pe alea 6 luni ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members
eu nu am fost angajat cu carte de munca in tara... si ca sa imi fac cardul parca trebuie sa platesc 6 luni in urma, ai auzit de asa ceva? ai trimis dosarul cu curierat rapid?

daca nu ai avut carte de munca, da, trebuie sa platesti din urma...

dar dosarul poti sa il trimiti prin curier, e ok, nu e musai sa mergi pana acolo daca nu vrei... au mai trimis si altii prin curier, unii chiar prin posta, si a ajuns, si i-a si angajat ;-)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.