Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Hartltrans Romania - Timisoara


Postări Recomandate

  • Members

Salutare colegi...am fost personal in octombrie la ei la firma cu dosarul si l am lasat la un domn,st 4 luni de cand nu m au chemat desi din ce am citit aici si am auzit la niste colegi au fost altii chemati cu dosarele bagate dupa al meu...oare am sanse si eu sa ma cheme?se mai fac angajari?multumesc anticipat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Salutare dragi colegi si la multi ani...am si eu o intrebare pentru cei care si-au depus dosarul la Hartl.

Fisa medicala si avizul pshihologic trebuiesc facute musai pentru transport marfuri generale..?? si la un cabinet anume..???(ex.CFR...)..???

Mentionez ca eu le am valabile dar pentru transport persoane intern si international...

Multa bafta si drumuri bune va doresc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Deci sau reluat angajarile ...interbarea este pe ce criterii sa fac..??

Poate ne lamureste si pe noi colegii care au fost chemati pe data de 06.02 ,Ionutmadalin si costelj....cand au trimis dosarul si cat au avut de asteptat pana au fost chemati,daca au fost personal sau au trimis dosarul prin curier ?...mai multe detalii va rugam daca tot suntem colegi ..nu mai tineti doar pentru voi ca doar nu o sa va ia nimeni locul.....sunt multi care astepta niste informatii de la voi si tocmai de aceea mi se pare normal sa le oferim.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members
Deci sau reluat angajarile ...interbarea este pe ce criterii sa fac..??

Poate ne lamureste si pe noi colegii care au fost chemati pe data de 06.02 ,Ionutmadalin si costelj....cand au trimis dosarul si cat au avut de asteptat pana au fost chemati,daca au fost personal sau au trimis dosarul prin curier ?...mai multe detalii va rugam daca tot suntem colegi ..nu mai tineti doar pentru voi ca doar nu o sa va ia nimeni locul.....sunt multi care astepta niste informatii de la voi si tocmai de aceea mi se pare normal sa le oferim.

Colegu dupa cum ai citit pe mine m au chemat dupa 4 luni,am fost personal sa depun dosarul,logica dupa cum fac angajarile nu o inteleg nici eu pentru ca azi dimineata m am prezentat la timisoara si am vorbit cu colegii si stiu colegi pe care i au sunat dupa o saptamina...si inca foarte multi...habar nu am cum fac numai ei stiu.am inteles ca acum ar avea peste 500 de dosare.tot ce pot sa va urez e sa aveti rabdare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Se pare ca "costelj" a fost mai norocos ...din cate am observat a depus dosarul pe la jumatea lunii Ianuarie si a fost sunat sa se prezinte pe 06.02 pentru angajare...deci se pare ca totul tine doar de "bulan".

Multumim si multa bafta si drumuri bune la noul loc de munca pentru toti cei care au fost selectati pentru angajare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members
Salutare colegi...am fost personal in octombrie la ei la firma cu dosarul si l am lasat la un domn,st 4 luni de cand nu m au chemat desi din ce am citit aici si am auzit la niste colegi au fost altii chemati cu dosarele bagate dupa al meu...oare am sanse si eu sa ma cheme?se mai fac angajari?multumesc anticipat

teoretic toti avem sanse sa ne cheme ;-)

vad ca pe unii i-a chemat deja. sper sa ne vina si noua randul

@colegii din Hartl: mi-a zis cineva, nu stiu de unde stie, ca cica anul asta or sa mai aduca niste masini, asa e? ca daca e asa, inseamna ca si de soferi mai multi o sa fie nevoie... deci poate ma cheama si pe mine :ymparty:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Salut

Mie mi-au cerut sa le trimit cele de mai jos

Copie dupa:

1. Buletin/Carte de identitate - copie color

2. Certificat de nastere

3. Certificat de casatorie, certificate nastere copii (daca este cazul)

4. Ultima diploma de studiu

5. Permis de conducere: categoria C, C+E

6. Atestat sofer profesionist – transport marfa

• Eventual Atestat ADR - Marfa periculoasa

7. Cartela pentru tahograf digital

8. Cazier judiciar + auto

9. Pasaport

10. Aviz medical (tip siguranta circulatiei) + aviz psihologic (tip siguranta circulatiei

valabile) – apt transport intern/international marfuri generale

11. Cardul European de sanatate ELIBERAT DE CNSAS

12. Recomandare de la ultimul loc de munca in original – cu nr de contact

13. CV

*** UN NUMAR DE TELEFON UNDE VA PUTEM CONTACTA

Mi-au trimis actele pe email , si mi-au zis sa le trimit doar dupa ce le am pe toate facute si valabile

Acum astept sa imi iasa cardul de la cnsas si pasaportul si le trimit

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.