Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Hartltrans Romania - Timisoara


Postări Recomandate

  • Members

Corect nimeni nu este perfect dar am vazut apropo de ce spunea colegul mai devreme un coleg care avea pe cazier cand a venit la angajare in varsta de 24 ani, 11 abateri incepand de la amenzi de depasire pana la refuzul de a inmana actele si accident si asta numai in 3 ani de condus.Deci...ce pretentii mai ai ca sa te angajeze cineva cu astfel de cazier, culmea era ca il adusese taica-su care lucra tot acolo si s-a mai facut si de ras in fata noastra cand la chemat directorul si ia spus ca fiul sau cu cazierul pe care il are este teribilist nu sofer.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

pentru colegi care au fost deja la hartl va deranjez si eu cu o intrebare.Adeverinta cu stagiul de cotizare pentru calcularea concediului medical (salariul brut realizat, zile efectiv lucrate, zile de concediu medical – pentru ultimele 12 luni) cum se cere cand te prezinti la timisoara de unde se obtine cumva de la ultimul loc de munca ca si decizia de incetare a activitatii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Prietene Borcea daca tu te mandresti cu un cazier ca acele inseamna ca nu sti ce vorbesti.Dute tu la o firma care se respecta si arata-i asa ceva ca de la poarta iti ureaza drum bun.

Nu vreau sa ma mandresc dar din 1992 si pana acum am 3 abateri pe cand tu 8 abateri ???si tin sa mentionez ca am umblat putin prin Europa.

Colegutule draga te invit in judetul alba daca in o luna de zile de circulat pe iubitele noastre drumuri nationale nu ai cel putin o amenda trebuie sa te felicit.

Daca un tampit de politist te opreste care il vezi zi de zi ca circula fara centura si iti da amenda pentru ca tu nu o folosesti mergand prin oras vreau sa zic cu 5-10 la ora bara la bara adik mai mult se statea decat se circula sa te vad atunci cat de curat o sa iti fie cazieru ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Eu am depus dosarul in noiembrie, si mi-au spus sa revin in martie. Dupa care am vazut postari ca au inceput sa cheme din februarie si cheama baieti care au depus dosarele din ianuarie NU MAI INTELEG NIMIC...  Saptamana trecuta iar am depus dosar  si o sa ii spun saptamanal!!!!...eu sunt din constanta oare tin cont de zona???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Eu am depus dosarul in noiembrie, si mi-au spus sa revin in martie. Dupa care am vazut postari ca au inceput sa cheme din februarie si cheama baieti care au depus dosarele din ianuarie NU MAI INTELEG NIMIC...  Saptamana trecuta iar am depus dosar  si o sa ii spun saptamanal!!!!...eu sunt din constanta oare tin cont de zona???

      Am mai vorbit cu baieti din Constanta care lucreaza sau au lucrat la ei .Nu te descuraja colegule , ne facem noi loc pe undeva... .Eu astept raspunsuri din mai multe directii... ! Nu tine toate ouale in acelasi cos.... ! Incearca si la altii !

    Succes si spor la trai !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Deci  e  curat GHINION, am depus dosarul in noiembrie la ei, dupa care mi s-a spus ca nu se mai fac angajari si sa revin la anu ...in ianuarie mi-au spus ca dupa 1 martie  si am citit aici ca au inceput sa cheme baieti care au depus dosar in ianuarie!!! (am sunat ca poate nu e in regula dosarul sau varsta...TOTUL E OK au spus o sa ma aibe in evidenta)...si acum am citit ca un baiat care a depus dosar pe 8 februarie a fost chemat (bravo lui..Dumnezeu il iubeste)...... Am sunat la ei si ca atunci cand o sa fie locuri ma au in vedere.....sufletu!!!..... Credem in ei ca sunt sansa mea..acum nu mai cred nimic pentru ca nimeni nu vor sa ia incepatori!!..Bafta si drumuri bune celor care au fost chemati!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Am si eu o intrebare daca ma poate ajuta, ma refer la cei care au fost chemati acum curand la HART ... Cine va suna ca ati fost slectati  si ca va angajeaza , doamna  sau barbat?!....eu mereu vorbesc cu cu baiat acolo la sediul lor!!..Ca am inteles ca d-na Filip e sef...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Anonymous

Petre 22 tin sa te anunt ca eu am depus dosaru din Octombrie si nimic am primit asigurari si de la domnisoara Camelia si de la un baiat ca o sa ma aibe in evidenta dar nu sa intamplat nimic. Saptamana trecuta am fost cu un prieten la ei sa isi depuna dosaru ,pe el Miercuri la sunat sa vina la angajare pe mine nu deci ce sa zic e o harababura acolo de numa numa si mai ales nesimtire din partea acelei domnisoare Camelia care habar nu are pe ce lume e. Am mai vorbit si cu altii pe forum la fel au dosarele depuse din Octombrie si Noiembrie la fel nu ia sunat nimen.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.