Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Hartltrans Romania - Timisoara


Postări Recomandate

  • Members

Ce bagaj vă faceţi? Eu am să încerc să-mi iau cam asa: Umbrela, săpun, pasta de dinţi, 10 perechi de chiloţi, 4 tricouri, 3 maiouri, 7 perechi şosete, şampon, şapcă , salopetă,pelerină ploaie. E ok? Ce mai trebe?

Sent from my HTC Desire S using Tapatalk

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Ca sa raspund la toti..scania eu sunt in timiasoara cand ajungi mergem la un suc. Si eu am un srl dar nefind angajat decat administrator trebuie sa platesti ultimile 6 luni nelucrate. Moaca m-au sunat dupa 2 saptamani am mai scris. Apropo moaca ai facut liceul in dm. Tudor am avut un coleg cu numele tau. Bagaj mi-am luat, haine multe si groase si subtiri deodorant parfum pasta de dinti incaltaminte si o sa iau ceva conserve sa fiu sigur.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Asigurare CNAS am intrebat pe doamna Camelia NU asigurare la Tiriac.

Azi am semnat contractul de munca, momentan toate bune si frumoase .

Maine plecam la Vomp cu masinile firmei opel vivaro 2011 de acolo ne repartizeaza pe tir cu colegi experimentati.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members
Asigurare CNAS am intrebat pe doamna Camelia NU asigurare la Tiriac.

.

Am facut si eu tot la CNAS pana la urma, dar am vorbit de doua ori cu doamna Camelia si a spus ca pot sa fac si asigurare privata.

Multumesc de ajutor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

M-a sunat doamna Camelia de la Hartl ieri sa vin astazi sa semnez contractul si duminica sa plec in cursa...nu am avut cum sa plec,era timpul prea scurt...i-am spus ca marti sau miercuri o sa fiu disponibil si ea a zis ca o sa ma sune la urmatoarele angajari...ce credeti, ma mai suna?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.