Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Hartltrans Romania - Timisoara


Postări Recomandate

  • Members
M-a sunat doamna Camelia de la Hartl ieri sa vin astazi sa semnez contractul si duminica sa plec in cursa...nu am avut cum sa plec,era timpul prea scurt...i-am spus ca marti sau miercuri o sa fiu disponibil si ea a zis ca o sa ma sune la urmatoarele angajari...ce credeti, ma mai suna?

depinde cum ti-o fi norocul... mai era cineva pe aici care zicea ca l-a sunat de vreo 2-3 ori, tot asa nu putea pleca asa repede...

bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Mai treba sta in felu urmator dupa ce esti sunat de duci repede la portocala si iti faci cu 19 € pe luna abonament 400min cu 1gb internet.

Dupa care o intindeti la Tm. Inainte sa plecati spre Vomp cu microbuzul firmei va opriti la un supermaket si va umpleti de conserve sa nu faceti ca mine sa mancati paine mucegaita cersita si aia pe la colegi din prin parcari. Pentru ca la titularu meu ii era lene sa opreasca la un mercat sa facem cumparaturi. Dupa 2zile de foame m am scapat intrun mercat si am luat 4 sacose de mancare.

La inceput e un pic greu dar nu imposibil de condus cu toate ca am mai condus tiruri prin parcarea firmei unde lucram ca mecanic de tir.

Nervi de otel si multa hotarare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members
sal ,adresa de meil unde tre sa depun CV .daca poate cineva sa o lase,multumesc

Mai ușor să ceri decât să cauți..... Aici tre' 'meil ' :ymdaydream:

Informatii la telefon 0256-433280

camelia.filip@hartltrans.ro

nah ca m-am zapacit de tot :o

acum se pot trimite actele si pe mail? eu am trimis acum cateva luni si nu m-a sunat si cineva zicea ca tre sa ma duc personal...

nu mai inteleg nimic :))

sa ne spui si noua daca ai trimis actele pe mail si daca te-au chemat... chiar sunt curios :ymdaydream:

iar comentezi fara sa intelegi ceva, X( unde vezi ca scrie la cei doi colegi ceva despre acte e vorba unde sa trimeata un cv iar lkw ia dat mail de la hartl

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Eu am trimis email cu cv in engleza si a doua zi mi-au dat răspuns daca pot sa fac actele intr-o zi,cică mai aveau 2 locuri libere,si mi-au făcut angajarea.Si in legatura cu,cardul european eu mi-am făcut asigurare privata pe 6 luni 200 lei,acum pe 15 am o luna la ei

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

eu am trimis copie dupa buletin si permin cu un cv la camelia.filip@hartltrans.ro in data de 30.06.2014 si ink nu am primit raspuns de la ia si azi am trimis la office@hartltrans.ro astept raspuns de la ei... si azi am tot trimis dosarul prin posta la ei (asa a facut un coleg si in 7 zile la si sunat sa mearga la firma, dar nu a mai mers dc nu stiu), daca poate sa zica careva cat iti da pt inceput? si la ce ora trebe ca sa te prezinti dimineata la birou pt ca nu sunt din timisoara, sunt din bihor. La documente necesare la 14 si la 16 ce trebe sa faci ca aia nu inteleg ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members
Eu am trimis email cu cv in engleza si a doua zi mi-au dat răspuns daca pot sa fac actele intr-o zi,cică mai aveau 2 locuri libere,si mi-au făcut angajarea.Si in legatura cu,cardul european eu mi-am făcut asigurare privata pe 6 luni 200 lei,acum pe 15 am o luna la ei

Pai de ce cv in engleza? Ti-a zis cineva sa scrii asa?

E prima data cand aud asta.

Eu credeam ca germana ar trebui sa stim, daca nu ma insel, firma e austriaca.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.