Jump to content
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Recommended Posts

• Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Salutare la toti colegi o sa scriu cateva intamplari petrecute la aceasta firma dupa care fiecare trage concluzia daca e bine sau rau sa te angajezi la ei,eu am ajuns la ei dupa mai multe cv-uri trimi

Esti candidatul perfect !!

Dupa aproximativ 4 ani ma intorc la topicul asta si ma ia o stare de... euforie Pe atunci eram incepator si visam la Hartl... acum sunt satul de kilometri si condus noaptea si de BAIETII care abia ast

Posted Images

• Members

Salutare colegilor. Eu astazi am ajuns acasa dupa o luna de munca, am ajuns cu un camion ce avea cursa in Romania cu descarcare la Bucuresti. Ce pot sa va zic e ca este bine pt un incepator sa vina aici e un fel de sc de soferi si inveti chestii care nu le inveti niciunde. De soferi pot sa va zic ca este nevoie la greu, pe mine au vrut sa maai amane o saptamana dar leam zis ca nu mai pot sta. Asa ca depunetiva dosarul si la munca e bine pentru inceput.bafta si drumuri bune.

• 2 weeks later...
  • Members

Salutari! Sunt Alex, imi pare bine sa va cunosc! Am cred ca o saptamana buna de cand tot rasfoiesc acest forum. Am depus acum 2 zile dosarul la ei via email, mai ramane doar fisa medicala si asigurarea de sanatate. Am fost contactat astazi dimineata de asa zisa d-na Camelia, in legatura cu celelalte documente pe care nu le am inca disponibile, cel putin pana in urmatoarele zile. A zis ca ma cheama la ei pe saptamana viitoare spre sfarsit, acum ramane de vazut. Precizez ca sunt entry level (incepator), dar doresc sa acumulez ceva experienta in urma acestei eventuale angajari. O seara placute si drumuri bune in continuare! ;)

• Members

salutare colegii.Eu am trimis dosarul prin curier joi si vineri pe la amiaza m-au si sunat. maine ma duc la fortele de munca pentru repartitie, azi miam facut cumparaturile, mi-am luat ceea ce am considerat eu ca mi-ar ajunge aproximativ o luna, daca e ceva de completat tura viitoare voi stii. sunt din Petrosani si miercuri noapte plec cu Normandia ca sa ajung joi dimineata la Timisoara, daca mai e careva care merge spre Hartl va las numerul meu si ne auzim, sa ma omoram timpul pe acolo ca vom avea cu siguranta ceva de stat. 0734427835. va doresc bafta la toti sa fiti chemati si voi.Bafta.

• Members

Salutare colegii. Vedeti ca au nevoie de oameni p entru perioada sarbatorilor. Eu am trimis initial mail cu permisul si ce mai cer ei si am primit telefon ca e totul ok si sa imi fac dosarul acum vreo 2 sau 3 saptamani. Saptamana trecuta au sunat sa ma intrebe daca am facut dosarul si eu aveam nimic facut. Am rezolvat cu toate actele si vineri, pe 21, am trimis prin curier dosarul. Luni au sunat sa ma anunte ca vineri, pe 28, am plecarea.

Mult succea si ne vedem pe drum.

• Members

Salutare colegi si fosti colegi. Spuneti-mi si mie ce mai e pe la firma asta? La garaj tot Bernard e seful? Aceeasi baieti buni la service? La Timisoara tot Camelia taie si spanzura? Nu am intrat de mult pe site si m-a cuprins un "feeling" aparte in legatura cu acest topic. Drumuri bune!

• Members
Salutare colegi si fosti colegi. Spuneti-mi si mie ce mai e pe la firma asta? La garaj tot Bernard e seful? Aceeasi baieti buni la service? La Timisoara tot Camelia taie si spanzura? Nu am intrat de mult pe site si m-a cuprins un "feeling" aparte in legatura cu acest topic. Drumuri bune!

Toate sunt cum ai scris.

• Members

Dupa anul nou stie cineva cum lucreaza? Am primit acum cateva zile atestatul si cardul taho, mai am sa fac pasaportul fisa medicala si sa platesc la sanatate. Vreau pana de anul nou sa le am pe toate iar apoi sa ma duc la ei pentru angajare. Ceva sugestii?? :ympeace:

• 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...