Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Hartltrans Romania - Timisoara


Postări Recomandate

  • Members

Seara buna! Am rasfoit" paginiile recente ale topicului , si am observat ca nimeni nu a mai fost chemat sau cel putin nu s-a scris despre.....eu am trimis dosarul saptamana trecuta, miercuri....astept si tot astept sa mi sune telefonul, il tin non stop dupa mine si am grija sa fie incarcat de teama sa nu pierd apelul ;D Daca nu, ii sun eu pe joi, vineri, asa mi-au zis. Trece timpul, la fel si vara si ma gandesc ca nu se vor mai face angajari....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

salut jovi!ultimii 2 colegi au plecat la inceputul lunii,din ce am citit mai in spate.si eu am trimis dosaru Lunea      trecuta si tot asa umblu cu telef dupa mine si la wc. acum depinde, cand se mai elibereaza vreun loc va veni si randul nostru.bafta           

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

luna august e luna moarta,multe firme din europa se inchid sau nu lucreaza la capacitate din cauza concediilor.la hartl cred ca cel putin 20-30 de camioane au fost trase pe dreapta.camelia e in concediu si ea,deci cel putin 2 saptamani nu cred ca va fi chemat nimeni.sper sa ma insel totusi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

@Jovi: Bafta sa ai! Suna-i cam pe joi sa vezi ce-ti zic... Da are dreptate Costi, acuma ii cam perioada de concediu, poate mai pe la sfarsitul lui august sa se reinvigoreze situatia :D

@a(u)di si iogy: orice meserie e frumoasa, inclusiv aceasta, daca iti place si te pricepi. daca nu-ti place mai bine nici nu te apuci ca numa iti freci nervii si sanatatea...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Claussk, si eu l-am trimis de doua saptamani, ii sunai acum cateva minute si ....... raman in asteptare, totul e ok cu dosarul dar mai sunt cateva dinaintea mea, la fel se intampla si cu al tau mai mult ca sigur, daca nu i-ai sunat da-le un telefon..sa vezi ce si cum....bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

"From: camelia.filip@hartltrans.ro

Subject: Out of Office reply

Thank you for your e-mail.

I am out of the office till Thursday, 16.08.2012  and your email will not be forwarded.

Should the matter be important, please contact my colleague Sergiu Lapadat ( sergiu.lapadat@hartltrans.ro) in my absence.

Best regards

Camelia Filip

Mit freundlichen Grüßen,/Best regards,/Cordiali Saluti

Camelia Filip

Hartltrans Romania SRL

Str.C-tin Brancusi Nr.7

Et.2 Camera.1

Timisoara

Tel.:        +40 256 43.32.80

Tel. RDS:    +40 356 17.38.72

Mobil:      +40 756 08.32.00

Fax:        +40 356 45.05.99

camelia.filip@hartltrans.ro

www.hartltrans.com"

bineinteles ca l-am abordat cu un email si pe domnu Sergiu Lapadat.

nu stiu acum, ar trebui sa o fac pe prostu ca nu am experienta (desi fundatia este facuta 6 luni pe mtma 40t) si ca nu am facultate, dar am lasat in cv toate studiile, sa vedem ce noroc vine din coltul tarii

toate cele bune!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Ce acte trebuiesc pentru dosar? Multumesc. si drumuri bune :)

nu vreau sa fiu rautacios, dar daca aveai rabdare si rasfoiai threadul aflai raspunsul...

1. Buletin/Carte de identitate  - copie color                          - 3 exemplare

2. Certificat de nastere                                                            - 1 exemplar

3. Certificat de casatorie, certificate nastere copii                - 1 exemplar               

4. Ultima diploma de studiu                                                    - 1 exemplar

5. Permis de conducere: categoria C, C+E                - 2 exemplare

6. Atestat sofer profesionist – transport marfa            - 2 exemplare

Eventual Atestat ADR - Marfa periculoasa

7. Cartela pentru tahograf digital                                          - 1 exemplar

8. Cazier                  - 1 exemplar

9. Pasaport                                                                                - 1 exemplar

10. Fisa medicala (in care sa fie specificat faptul ca este pentru siguranta circulatiei) + aviz psihologic ( valabile)                        - 2 exemplare

11. Cardul European de sanatate  ELIBERAT DE CNSAS - 1 exemplar

      *** UN NUMAR DE TELEFON UNDE VA PUTEM CONTACTA

LA ANGAJARE:

12. Oferta de loc de munca - Repartitie de la AGENTIA NATIONALA DE OCUPARE A FORTEI DE MUNCA - somaj, de pe raza judetului de domiciliu.

13. Carnet de Munca – in copie daca nu are da declaratie pe propria raspundere ca nu a avut niciodata, sau declaratie cu firma la care se afla (de obicei este vechiul loc de munca)

14. Dispozitia de desfacere a Contractului individual de munca (ultimul loc de munca)

15. Adeverinta cu stagiul de cotizare pentru calcularea concediului medical (salariul brut realizat, zile efectiv lucrate, zile de concediu medical – pentru ultimele 12 luni)

16. Avizul medical si psihologic in original

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.