Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Hartltrans Romania - Timisoara


Postări Recomandate

  • Members

Daca intrai pe prima pagina a topicului vedeai ca sunt postate acolo.

CANDIDATUL IDEAL:

Conducatori auto fara experienta - transport marfuri generale.

21 de ani impliniti

Postul este disponibil numai in strainatate.

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

Carnet de conducere categoria C, C+E

Cartela tahograf

Card European de sanatate eliberat de CNSAS

Atestat profesional transport marfa

Fara antecedente penale

Apt medical

Conditii salariale deosebite

Scolarizare la locul de munca

Informatii la telefon 0256-433280

camelia.filip@hartltrans.ro

DESCRIEREA COMPANIEI:

We are an austrian transport company with a branch office in Timisoara

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Din tot topicul asta am inteles ca noi, cei din moldova, bucovina si dobrogea, avem sanse foate slabe de a ne suna doamna Camelia. NU va puneti sperantele doar in aceasta firma! O sa avem si noi (incepatorii din zonele mentionate) o sansa la un inceput, cand o sa apara o firma cu transporturi la rusi! Si ii mai aud pe unii ca le stricam piata muncii ca vrem sa lucram pe nimic... as vrea sa va vad inceptori zilele astea (fara pile si cunostinte).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Ati innebunit, ati ajuns sa visati la Hartltrans!?......poti visa la bani multi, la femei frumoase, dar nici intr-un caz la Hartltrans.......eu am fost acolo si e o mizerie.....recunosc, e super ok cand nu stii nimic in domeniu cum am fost si eu, dar in cel mai scurt timp tb sa pleci in alta parte......ca sa zic asa pot face analogie cu viata militara, Hartltrans e ca un centru de instructie pe cand firmele serioase de transport sunt ca Academia Navala :P......think twice inainte de a spune ca visezi la Hartltrans, chiar daca termenul "visezi" e in ""!.........

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

da prietene am innebunit la fel cum ai fost si tu nebun candva,oare si tie asa ti-au zis veteranii momentului,sau te-ai gasit tu sa faci pe crtiticul acum cu noi? asta este acum a venit timpul nostru sa ne ducem in armata in care ai fost si tu candva.m-am saturat si ma doare si nasul de la atatea usi trantite in nas in momentul in care patronasul auzea ca sunt incepator in domeniul TIR.mai devreme sau mai tarziu aproape toti vom trece prin asta,cu consimtamantul nostru nu ne obliga nimeni.

doamne ajuta...la toata lumea!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Buna ziua! Colegii care ati fost chemati sa veniti la timisoara,cum ati fost sunati? De pe fix,mobil sau nr.privat? Am ceva nelamuriri! Ms.Succes la toti!

Colegule ce mai intrebare....mai conteaza cum vei fi sunat? sau dupa ce numar? sa zici mersi daca te suna. Deja topicu asta o ia la vale cu tot cu firma. Inteleg ca e greu fara experienta si ca nu gasesti loc ca sofer, dar nici asa sa disperi dupa firma asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

greu tre sa fie sa intelegi `nelamurirea` omului legat de pe ce telefon se suna in caz de chemare.

pariu ca omul a avut un apel pe telefon cu secret la care nu a apucat sa raspunda [sau ceva de genu].  :P

ce zici renegatul? greu tare.  ;)

  adryanb27 a inteles sensul exprimarii mele ;) Sa stiu si eu daca am pierdut apelul de la firma,sa'mi iau''adio"de la ei! Respect pt toti cei ce isi dau interesul sa raspunda punctual! Daca stiti raspunsul din surse sigure,raspunde'ti...daca nu citeste mai departe...si drum bun! ;-) 
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

man4ever

lasai colegule sa se simta si ei bine,omul si-a dat si el cu parerea si a facut si nitel pe interesantul ca de , asa sunt cate unii alde ,,stie tot"

cand te suna de la firma te va suna dupa nr care le are firma afisate in nici un caz nu au sa te sune cu nr ascuns

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

colegii sa stiti ca ziua de 09-10-2012 pentru mine a fost o zi mare,in sfarsit am fost sunat de la TM dupa o asteptare de aproape 2,5 luni  mi sa comunicat faptul ca trebuie sa ma prezint vineri de dimineata la ei la sediu.acum nu prea stiu ce sa fac :sa plang sau sa strig ura!!!

sunt exact ca si masca aia ,,un ochi plange si unul rade"

--unul plange pentru ca trebuie sa plec de acasa de langa familie si copil

--si unul rade ca in sfarsit mi sa ivit si mie ocazia sa lucrez pe TIR (comunitate)ca ma cam doare nasul de la atatea usi trantite in fata.

cine vrea sa ma critice nu are decat dar asta este cam singura noastra sansa (a incepatorilor) sa capatam ceva experienta

pentru moment toata stima si respectul pentru firma hartl pe viitor mai ramane de vazut insa deocamdata asta este.

sunt foarte dispus sa ascult si sa iau aminte de la cei ce vor sa imi dea ceva sfaturi in legarura cu ceea ce trebuie sa imi iau la mine,atat haine,incaltaminte cat si alimente.in ce cantitate cat si numar,tinand cont de faptul ca a venit sezonul rece

----astept cu nerabdare sfaturile voastre!-----

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

"Renegatule", eu nu am criticat dorinta de a munci la Hartltrans, doar termenul de "a visa", e o mica-mare diferenta.....cat despre acuzele pe care mi le-ai adus, mai vorbim peste o luna......in ceea ce priveste imbracamintea, ia-ti absolut tot ceea ce ai nevoie, cel mai important o pereche de bocanci de lucru ca altfel te trezesti cu niste chestii de ti-e scarba sa le atingi, patura, perna, vesela completa, samd, butelie o sa aiba titularul.....si un sfat de la "unul care se da interesant"......daca reusesti,  lipeste-te de un titular din judetul Timis, sunt cei mai ok (eu sunt din Moldova)......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Daca nu-ti place titularul nu intra in disperare vb la garaj si te schimba.Eu am nimerit cu un idiot nu am rezistat cu el decat 2 sap.De atunci am mai fost cu 3 oameni super ok carora le multumesc pt tot.Primul a scapat ca prin minune ne batut dupa umilintele care le-am indurat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.