Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Hartltrans Romania - Timisoara


Postări Recomandate

  • Members

Bai baieti, mult noroc va doresc , din toata inima dar sa mor daca mai inteleg ceva.....am dosarul din 24 iulie, am sunat de cateva ori bune la ei, mi-au spus ba sa raman in asteptare , ba ca nu mai angajeaza...nu mai inteleg nimic, am cheltuit o suma de bani nenorociti.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Colegi care au fost chemati poate postati si voi ce salariu se ofera si restul de informati si eu vreau sa depun actele la ei dar m'ai astept cardul european de sanatate...

nu ti trebuie cardul in original ,trebuia sa iei copie de la CNSAS precum ai cardul dar nu originalul si triimiteai dosarul,asa cum faci tu mai astepti o luna de zile, eu asa am facut,eu nu am card original,am o foaie precum pot dovedi cu ea :D  dute si fai si tu o copie...si gata

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

ptr domnu calin.....fratele meu,pe macara ami e tare greu sa cred ca nu gasesti de lucru pe afara,germania,italia,danemarca,suedia,anglia,....si bine platita,plus cazare asigurata,asac ca fa bine si cauta direct afara de munca an meseria ta,decat sa ancepi la o firma cum e hartl,acolo nu ai nume esti sofer A si sofer B,iar 600 euro?fiti seriosi domnilor colegi....mai bine la waberers,acolo si anveti si ai cat de cat salar,dar 600euro si dupaia 7 centi?....unde esti tu TEPES???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

COLEGILOR,cautati si voi ceva sa se invarta salariu undeva la 1000 euro,pai 600 euro ce faceti cu ei colegiiii?pai daca si fumati 4-500 se duc pe mancare si tigari,incercati si voi la TRANSCAR,WABERERS,EDY,DUNCA,

LA CARION se fac angajari si se lucreaza 3 luni cu o saptamana liber da se castiga 1500,persoana de contact Dumitru,tel. 0040726769761

incercati pe alti bani colegii ca sant firme numai sa vreti ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

COLEGILOR,cautati si voi ceva sa se anvarta salaru undeva la 1000 euro,pai 600 euro ce faceti cu ei colegiiii?pai daca si fumati 4-500 se duc pe mancare si tigari,ancercati si voi la TRANSCAR,WABERERS,EDY,DUNCA,

LA CARION se fac angajari si se lucreaza 3 luni cu o saptamana liber da se castiga 1500,persoana de contact Dumitru,tel. 0040726769761

ancercati pe alti bani colegii ca sant firme numai sa vreti ;)

firmele astea angajeaza fara experienta?..daca da super incerc la fiecare..cel putin edy stiu ca nu ia..

scz dar e un lucru foarte important pt noi care incercam la hartl...ca de aia e agitatia asta cu ei

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Colegi care au fost chemati poate postati si voi ce salariu se ofera si restul de informati si eu vreau sa depun actele la ei dar m'ai astept cardul european de sanatate...

s-a mai postat de o mie de ori,toate informatile necesare,salarii,timp de stat la lucru,cum sunt colegii,etc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

colegii... in principiu va ajung cei 600 de euro pt mancare si una alta ... oricum in general hrana rece v-eti manca pt ca de gatit aveti vreme numa in weekend in pauzele de 24 si 45 de ore ...si daca va abtineti de al alte delicateturi  poate cheltuiti pe luna numa 200 de euro si ramaneti cu 400 ...daca nu puteti si cheltuiti si mai mult de 600 pe care nui aveti ...deci depinde de voi !....

PS scrie corect romaneste fara a mai folosi scrierea gen chat,te vei trezi ca nu mai ai comentariile facute apoi!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

colegii... in principiu va ajung cei 600 de euro pt mancare si una alta ... oricum in general hrana rece v-eti manca pt ca de gatit aveti vreme numa in weekend in pauzele de 24 si 45 de ore ...si daca va abtineti de al alte delicateturi  poate cheltuiti pe luna numa 200 de euro si ramaneti cu 400 ...daca nu puteti si cheltuiti si mai mult de 600 pe care nui aveti ...deci depinde de voi !....

PS scrie corect romaneste fara a mai folosi scrierea gen chat,te vei trezi ca nu mai ai comentariile facute apoi!!

da ce mananci tu de 600 euro pe luna de zici ca iti ajung pt mancare si una alta?

si apropo,dac prinzi dintr-o luna o sap acasa nu mai primesti 600e ci aprox 450e,asta sa va intre in cap si sa stiti ca pe ce stati acasa nu primiti nimic

daca nu fumezi maxim 150e iti ajung pe 4 sap ca doar cumparaturile se fac in supermarket si nu in peco

cu gatitu mai e o dilema,ce sa gateasca daca nu au butelie?ca toti care s-au angajat la hartl nu au avut butelie,ca multi vin ca in excursie,fara cearceaf,fara perna,fara farfurie,cum a foft si ajutoru meu,etc,

sa va luati cu voi tot ce va trebe ca e frig acuma si pana va intoarceti acasa dureza,

drumuri uscate fara ploaie si gheata :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

eu acuma de cand am plecat de acasa da 4 sap am cheltui 100e pe mancate si bautura,ca na vedeti voi cum e,si 5o pe una alta,net cumparaturi etc,depinde cum te gospodaresti si daca esti mana larga e pb ta,de gatit gatesti si in timpu sap nu numai la sfarsit de sap,totul depinde cum lucrezi,drumuri bune,sper ca v-am fost folositor pt informatii,ca de atatea ori s-a tot repetat subiectu asta ::) ::)::)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

claule,,,,cum 100 pe mincare intr o luna ?.....o sa te imbolnavesti de stomac ......????????????

da colegu da pune la socotela si mancarea din bagaj,doar nu crezi ca am venit cu mana goala de acasa,pai pe ce ai vrea tu sa cheltui mai mult?daca fac si mancare.sunt la munca nu la cumparaturi,si daca stricati cei 600e intr-o luna,cum zicea un coleg,eu zic ca mai bine stai acasa...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.