Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Hartltrans Romania - Timisoara


Postări Recomandate

  • Members

referitor la cardul european de sanatate-eu momentan sunt angajat si acum 2 saptamani am fost la cnas pt card si mi s-a zis ca nu se mai elibereaza carduri si mi-au dat un ,,certificat provizoriu de inlocuire pentru cardul european de asigurari de sanatate,,

si inca o nelamurire mai am am facut fisa medicala la cermed constanta iar la punctul E sunt apt CONDUCATOR AUTO TRANSPORT MARFURI GENERALE SI PERICULOASE , da nimic legat de ,intern/international,- iar cand mi-au eliberat fisa am sesizat si le-am aratat punctul 10 din lista cu actele necesare pt HARTL si ei mi-au zis ca asta e ce mi-au dat ei ca nu trebuie sa scrie neaparat intern/international ...

daca poate cineva sa ma lamureasca si pe mine i-as fi recunoscator!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members
la mine scrie pe aviz ca este pentru intern/international suni la ei si intrebi

pai ce sa mai sun ca le-am zis cand mi-au dat-o ca nu scrie intern/international, la care ei mi-au zis ca asta e ce am facut!!(ca nu trebuie neaparat sa si scrie asta)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

sa suni la cei care vrei sa le trimiti actele si sai intrebi..... :-c nu trebuie sa te enervezi si daca le trimiti actele te suna ei si i-ti zic daca este ok sau nu .....bine daca te referi la hart ca si noi asteptam cate uni ca sa ne cheme ca ni sa spus ca este ok dosarul.....?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

inteleg ca ai selecteaza pe cei mai tineri si mai prostuti ,plini de entuziasm si toate cele,ceea,ce doresc eu este timpul d asteptare pana la contactare,,,are rost macar???dosar trimis de joi 27 februarie si pana acum nici un raspuns !!!poate ma si grabesc un pic..totusi am o asteptare!!!timp pierdut pt dosar.bani!!!fiecare incercam marea cu degetu!!!cn stie poate om avea si noi noroc!!!Am un fost coleg de scoala care a inceput de anul trecut din martie iar akm in februarie a plecat deoarece a gasit in alta parte mai bn!!il invidiez ca a grabit putin pasul :)) asta e ...respect lui si mi-a spus ca oamenii la hartl se tin de cuvant si sunt seriosi!!!nu a avut nici cea mai mica problema cu el!!!Asteptarea asta e foarte grea!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.