Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Hartltrans Romania - Timisoara


Postări Recomandate

  • Members

Salut colegi. Eu am dosarul trimis de mai bine de 2 luni. in acest timp am fost sunat odata de catre un domn mai exact pe data de 21 februarie sa imi spuna ca nu am cardul de sanatate la dosar si ca nu am 21 ani impliniti. astazi pe 04 aprilie la ora 17:35 ~ m-a sunat iarasi si mi-a spus ca duminica fac 21 ani si sa imi fac cardul de sanatate ca sunt angajat. deci angajeaza :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Norocosule :D Si eu astept de 3 saptamani,dosarul e ok...stau cu telefonu lipit de mine si cand vad ca au inceput sa sune...mai grea e asteptarea..Sa aveti grija cei ce plecati si bafta multa. Sa nu dati cu picioru la ocazie ca tare greu gasesti sa intri undeva fara experienta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Norocosule :D Si eu astept de 3 saptamani,dosarul e ok...stau cu telefonu lipit de mine si cand vad ca au inceput sa sune...mai grea e asteptarea..Sa aveti grija cei ce plecati si bafta multa. Sa nu dati cu picioru la ocazie ca tare greu gasesti sa intri undeva fara experienta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

ii multumesc Lui Dumnezeu ca nu sunt dator nimanui sunt pe 0 .pe mine ma costa in jur de 700 lei cardul( era 606 lei prin ianuarie) Imi doresc sa ajung la aceasta firma de mult .(eu am cheltuit mult ca am fost la unii pe comunitate si nu m-am ales cu nimic. feritiv-a de Sega logistic )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Cardu European de sanatate.Era 39Lei pe luna pana in nu stiu ce luna,dupa aceea sa facut 41Lei pe luna.Trebuie platit din 1Septembrie parca,pana pe 30Mai ar veni acuma.Deci faceti un calcul.Plus penalitati de vreo 6Lei.Asta pentru cei care nu au mai lucrat.Si eu mi l-am facut,pentru ca m-au sunat saptamana trecuta ca sa mil fac.Si acuma dupa ce l-am facut asta tot saptamana trecuta,acuma imi tot zic ca nu stiu cand mai angajeaza.Pe mine ma costat in jur de 360Lei.De platit se plateste la Fisc,dar nu stiu daca va zice acolo pe ce luni trebuie sa platiti.Sa tineti minte pe ce luni ati platit.Ca va intreaba cand va faceti cardul.La mine au trecut 5 zile lucratoare si inca nu a venit.Si eu tot astept poate,poate ma suna iar.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

he he dupa o luna m-au sunat si pe mine ,sunt nerabdator din cauza ca mi-au cerut ca luni sa le trimit o foaie de la fortele de munca prin fax!!mai multe informatii nu am,dar as dori sa adresez o intrebare celor de aici in legatura cu aceasta foaie despre ce este vorba???multumesc (cine e din zona moldovei iasi,suceava,piatra neamt,bacau) un pm va rog!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members
Colegi spuneti si voi cei care vau sunat sau va suna.Daca aveti sau nu experienta.

colegul ei angajeaza fara experienta!!!anuntul e foarte explicit!!

Din cate vad eu nu am intrebat daca angajeaja sau nu fara experienta.Eu doar am zis sa zica fiecare dintre cei care au fost sau sunt sunati,daca au sau nu experienta pentru a sti si eu si alti colegi daca iau sunat pe cei cu experienta sau pe cei fara experienta.De exemplu eu nu am experienta dar saptamana trecuta am fost sunat ca sa imi fac cardul European de sanatate,dar dupa ce l-am facut nu m-a mai sunat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members
Nu-mi vine sa cred ce scrie Crystiano8. Chiar asa s-au stricat lucrurile? Cine e de vina pt astea? Noi incepatorii!!! Bernard ala stie ca suntem cu gramada si nu mai respecta soferii. Pacat...

imi poate spune si mie cineva mai multe despre bernard? are ceva cu incepatorii?

ca daca o sa lucrez si eu la hartl as vrea sa stiu la ce trebuie sa am grija, ce greseli sa evit si asa mai departe...

sper sa ma lamureasca si pe mine cineva :-\

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

oare ar tr sa iti pese??n u el te coordoneaza pe tine,cu cat ai arati mai multa frica cu atat de mult t are la mana,tr sa fii indiferent!!mie sincer nu imi pasa pe cn o sa gasesc acolo,saptamana asta tr sa ajung acolo deoarece am primit dispozitia de repartizare!!

daca citesti regulamentul vei observa ca nu se accepta scrierea gen chat,deci pe viitor te rog sa renunti sa scrii ca de pe telefon,scrie corect,risti sa pierzi comentariile

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members
colegu alin.cosmin901 poti sa mi spui cand ai trimis dosaru si cand te au sunat?

15 martie si ma sunat vineri pe 5 aprilie!!!de acum astept telefonul cand sa plec la ei!!! :P u cand lai trimis?? ai incredere in tine si o sa vezi ca o sa fie bine!pe altii iau sunat dupa 1 zi,altii dupa 2 luni si tot asa!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.