Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Motociclist rupt in doua in Arad


Postări Recomandate

  • Members

D-ZEU sa-l ierte si sa-i odihneasca sufletul.....asa ceva nu am vazut in viata mea,sunt sofer si alerg mult prin europa,dar va dau cuvantu meu ca toti cei care le plac motoarele afara sunt echipati complet cand se urca pe motor,stiu sa respecte limitele,nu depasesc barierele nebuniei,la noi insa mare pacat,nu se respecta nimic,daca ma uit bine nu avea decat casca de protectie fara nici un alt echipament de protectie poate daca il avea traia...23 de anii..uffff.... NO COMENT.....pacat,mare pacat ca ne mor tinerii din cauza nebuniei si adrenalinei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Anonymous

Nu vreau sa fiu rau dar asa le trebuie la astia...merg tare nu respecta nimic...si tot ei vor ca soferii sa stie ca sunt si ei in trafic

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

nici eu nu vreau sa fiu rau dar din experienta mea spun doar ca acei oameni au trecut un test la politie nu ar trebui sa aiba pretentii sa i fereasca altii ar trebui sa fie constienti ca au invatat acelasi decret de circulatie pe care l am invatat toti  atunci cand am luat dreptul de a conduce pe drumurile publice si va rog sa ma credeti ca mi este greu sa ma feresc de ......astia..o cauta singuri dar dupa cauta compasiune sa le fie tarana usoara la toti care urmeazarr

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
Vizitator Anonymous

acuma stiu dece le zice donatori de organe....dar in fine foarte urat accident, nici nu imi pot imagina ce  forta a avut impactul acela:(...si eo am momentan un derbi gpr de 50 cc si daca trag de el merge 110 dar ala il dau cand vad drumu in fata si nici vorba in oras.Si eu am avut cazaturiile mele....dar din  cauza unei pene de cauciuc si conditiilor drumului am luat o groapa cu 45-50 si mam  dus  alunecand vreo 30 de metri.daca nu aveam  ,,body-armour" si casca  era nasoala treaba.Si mam bucurat in momentul in care vad ka se  opreste un sofer lagna mine si ma intreaba daca sa solicite ambulanta(si va spun au trecut mai bine de 50 de masinii mici pe langa mine ,,unul nu sa oprit sa vada daca traiesc).Deci toata stima si respectul pt acel sofer ka si-a pierdut  din program ca sa  ma ajute :D.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Members

acuma stiu dece le zice donatori de organe....dar in fine foarte urat accident, nici nu imi pot imagina ce  forta a avut impactul acela:(...si eo am momentan un derbi gpr de 50 cc si daca trag de el merge 110 dar ala il dau cand vad drumu in fata si nici vorba in oras.Si eu am avut cazaturiile mele....dar din  cauza unei pene de cauciuc si conditiilor drumului am luat o groapa cu 45-50 si mam  dus  alunecand vreo 30 de metri.daca nu aveam  ,,body-armour" si casca  era nasoala treaba.Si mam bucurat in momentul in care vad ka se  opreste un sofer lagna mine si ma intreaba daca sa solicite ambulanta(si va spun au trecut mai bine de 50 de masinii mici pe langa mine ,,unul nu sa oprit sa vada daca traiesc).Deci toata stima si respectul pt acel sofer ka si-a pierdut  din program ca sa  ma ajute :D.

eu nu cred ca acel cadavru mai are ceva bun de donat.

ghinionul lui ca dupa ce s-a lovit de masina si a cazut de pe motor, a "intalnit" in cale o teava care l-a rupt in doua pur si simplu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.