Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Postări Recomandate

  • 2 years later...
  • Members

COlegu eu am fost la ei zilele trecute la un interviu, au numai Stralis-uri de 500 , fac comunitate 1 luna cu o sapt acasa, sau curse dus-intors.

Angajeaza in perioada asta dar numai cu foarte multa experienta. Mi s-au parut foarte seriosi, si au vb foarte politicos fata de altii.

Aici este nr lor : 0722.338.873

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...
  • Members

Si? Pana la urma cum platesc?

Ca m-a sunat cineva foarte politicos care mi-a spus ceva de genul ca "am vazut ca ati fost patron si acum nu mai sunteti" " ati vazut unde am fost patron?" "da, si nu ma impresioneaza". cand am inceput sa il scutur ... adica sa intreb de conditii de munca, salarizare, ce ofera in general ... nu a cazut nimic din el. Ca sa vin eu pana acolo la ei desi nu stiu la ce ma duc. Eu nu ma duc la pescuit pe balti de care nu stiu si nici nu am auzit nimic. Daca dumneavoastra aveti timp de pierdut, eu nu ma bucur de acest lux. Eu nu vin sa cersesc, vin sa castig. Domnul meu, poate cititi pe acest topic. Daca cineva si-a vandut camionul in Canada si s-a intors in Romania, asta nu inseamna ca e prost. Inseamna ca aveti dumneavostra idei preconcepute si nici macar acelea de calitate. Stati linistit, ca eu imi gasesc. Dumneavostra lucrati cu soferi care nu stiu sa schimbe un filtru de aer. Cu atitudinea asta ... nici nu o sa gasiti altceva. Si vorbesc din experienta. Succesuri!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.