Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

K.M.K TRANSPORT-GALATI PUNCT LUCRU JONKOPING/SUEDIA


Postări Recomandate

  • Members

O FIRMA DE PALAVRAGIU,CA EU FAC CA DREG.....ETC

NU LUATI IN SEAMA   VRAJALA ASTA INFECTA CA MINE SI CA ALTII.

AM LUCRAT LA EL IN SUEDIA LA JONKOPING SI ARE SALARII RESTANTE DIN MARTIE 2011-IULIE 2011 LA MAI MULTI SOFERII.

CU BANI NOSTRII A CUMPARAT MITSUBISHI L200 IN RATE,MOTO HARLEY,SA MUTAT IN AP 3 CAMERE,SI PE DEASUPRA A AVUT SI OBRAZNICIA SA DEA AVANS 10000E LA SCANIA DIN IMAGINE.

FRATILOR NU MERGETI CA VETI AJUNGE CA MINE SI CA CEILALTI 4 COLEGI

BANI PIERDUTI IN TOTAL PINA IN PREZENT PESTE 15000E.....

A T E N T I E !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! : :'( : :'( : :'( : :'( : :'(

te rog sa scrii fara caps lock ( litere mari ) si atentie la limbajul folosit . multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

mesaj pt mario bandit- daca nu-ti place ce scriu despre realitatea mea ,a colegilor mei si e  problema ta.

si nu-mi pasa daca iti place sau nu ce povestesc din cele intimpinate de mine si colegii mei cu doar 150e pe luna doar cu banii de salariu si promisiuni ca intra salariul

cui nu-i place sau se simte cu musca pe cacuila sa nu citeasca.by

Oricine este liber sa citeasca,insa ai grija la modul de exprimare si formatare a textului, scrie doar cu minuscule,si "ATENTIE " la ortografie si punctuatie !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

cea mai mare teapa din tara

vii in suedia si te alegi cu munca si salarii restante cam 3 luni,munca de geaba.

vezi sectiunea forum -despre firmele de transport

nu puneti botu la vrajala asta e o mare teapaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

nu credeti ca are camioane ,vrea sa cumpere o firma de transport cu multe camioane...etc

are o scanie si vrea sa mai ia.....dar astea le ia din salariile noastre restante...etc.

astept pareri pe forum

si in functie de timpul care il am va povestesc ce am demarat cu

organele abilitate in suedia si la ce demersuri am ajuns.

a zis ca nu are sa ne dea banii,dupa ce muncim din martie pina pe 20 iulie 2011 

: :'( : >:( >:( >:( >:( >:( >:( :( :( :( :( >:( >:( >:(: :'( :

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrators

domnule bondaru76 , forumul are niste reguli care trebuiesc respectate , nu scriu de dragul de a scrie , te rog frumos sa te conformezi regulamentului !!! iti inteleg supararea si situatia limita in care te aflii atat tu cat si colegii tai  , poti sa ne prezinti problemele aparute  si demersurile pe care o sa le realizati , precum si  situatia ,,firmei ,, ( daca poate fii numita firma ) dar te rog sa-ti revizuiesti limbajul si comportamentul

ps : reguli forum : http://www.soferii.ro/Forum/http://forum.soferii.ro//viewtopic.php?t=2

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 years later...
  • Members

Va salut!

V-as ruga ca inainte de a afisa aceste informatii (total eronate)din partea unor asa zisi "soferi" sa contactati firma åt detalii. Desi unele informatii sunt confidentiale,odata manifestat interesul unui reprezentant (administrator) al acestui forum, va asigur ca vom pune la dispozitia dvs documente care infirma total unele declaratii ce au aparut pe forumul www.soferii.ro

Va dorim sa aveti parte de drumuri bune,respect in trafic si va rugam stimati soferi sa dati dovada de cinste si profesionalism,pt ca stim foarte bine cu totii cat de greu ne este tuturor sa supravietuim in aceasta bransa mai ales cand se strecoara fel si fel de "soferi" care ne fac meseria de rusine.

De noi depinde sa-i concuram prin profesionalism si corectitudine.

Cu respect, Andrei Botez

administrator KMK TRANSPORT SRL GALATI ROMÅNIA.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

domnule ..(cu d mic) administrator de la kmk ,este o vorba veche din popor;,,cainele nu pleaca niciodata de la usa macelerie!!

Asa ca acei soferi care au postat aici pe forum au postat ca 1) nu au primit salariile si diurna!!

2) Sa nu mai pateasca si atii colegi ce au patit ei la Jonkoping

:^o

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.