Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Românul Constantin Scorupschi: locul doi în finala europeană FleetBoard Drivers


CALIN

Postări Recomandate

  • Administrators

Constantin Scorupschi a câştigat medalia de argint la o competiţie europeană de condus camioane

      Suspans major în cadrul finalei celei de-a şaptea ediţii a FleetBoard Drivers’ League, ce desemnează cel mai bun conducător auto de camion din Europa: dintr-un total de 5.400 de participanţi, cei 15 finalişti din şase ţări, laureaţi ai ligilor naţionale au venit la Wörth pe 12 septembrie 2009. Aici, în cadrul finalei live, s-a decis câştigătorul european după o serie de teste de conducere bazată pe siguranţă, îndemânare şi economie de combustibil

      Tiriştii români sunt profesionişti nu numai pe şoselele din România, dar şi pe cele din Europa. Românul Constantin Scorupschi, aflat la prima participare, a reuşit să obţină locul doi. Talentul şi pasiunea l-au transformat pe nemţeanul Constantin Scorupschi (34 de ani) într-o legendă vie în rândul tiriştilor. Recent, el a devenit vicecampion european la condus camioane.

    Constantin Daniel Scorupschi (34 de ani) este de patru ani alături de compania 8TIM. "Am participat la un singur driver training până acum. După, am fost capabil să îmi îmbunătăţesc nota pentru condusul economic de la 8.5 la 9.5! Trainingul m-a ajutat să menţin un stil constant de condus economic şi a asigurat rezultate bune în timpul programului meu obişnuit de lucru. În fiecare zi am grijă să îmi optimizez eficienţa în condus şi caut în mod continuu noi posibilităţi de îmbunătăţire. Sunt în finala Drivers’ League pentru prima dată şi este pur şi simplu uimitor că am obţinut direct locul doi. Aştept cu nerăbdare ediţia de anul următor!,” a declarat acesta.

     

[img width=600 height=400]http://img11.imageshack.us/img11/4938/driversleague2m.jpg

BSRYJ.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 6 months later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
Vizitator Anonymous

Felicitari pentru performanta obtinuta LA PRIMA PARTICIPARE, cu atat mai mare este reusita si nu putem decat sa fim mandri ca faci parte dintre noi.

Acum te-as ruga in limita timpului disponibil sa ne impartasesti si noua din experienta ta, si de ce nu, poate ar trebui deschis un topic unde cei mai buni dintre noi sa posteze din experienta lor si poate mai invatam si noi cate ceva din ce nu se preda pe diferite scoli.

Felicitari !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • Moderators

adauga si felicitarile din partea mea,succes si in viitor,sper totusi sa faca si cei de la noi mai multe concursuri ptr a desemna cistigatori si participanti,atunci vor vedea cei de afara ca suntem muult mai buni ca ei,  bafta si succes in viitor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • Members

Servus tuturor!  JOS PALARIA ! Romanii au avut mereu scoli bune , si nu in ultimul rand talente! Pentru meseria asta trebuie sa fii nascut nu facut! Degeaba i-ti da peste picioare instructorul , daca nu simti tu. Degeaba vrei dar nu poti . Soferii romani sunt bine apreciati peste tot, caci sunt bine pregatiti chiar prea pregatiti. In general le-am cam rupt botul la toti. Pe de alta parte , au motive juste sa ne invidieze. I-mi place sa vad si sa aud astfel de grozavii. BRAVO, BRAVO, BRAVO. Se poate si mai sus.........Daca ai posibilitatea MERGI MAI DEPARTE!  Drumuri bune

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • Members

Merci, batrane!

Din pacate am refuzat sa mai lucrez la 8-tim!

Sunt liber de contract! ;)

Imi este greu dupa 6 ani, dar poate va rasari sorele pe aleea mea vreodata!

Nu vreau sa imbogatesc pe nimeni, nu vreau sa se faca consumuri dupa mersul meu, vreau sa lucrez si sa fiu apreciat pentru ceea ce fac!

Va doresc drumuri bune si bafta tuturor!

bravo fratiorul meu asa te vreau.ti.am trimis un mail sa ma recunosti .o sa iti trimit maine si skype.ul meu si tel si mes.ul.acum e tirziu dar acum am citit si te.am recunoscut.in mail o sa vezi cine sint pt ca LEVIER nu.ti spune nimic
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.