Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

PANEURO TG MURES .


Vizitator Anonymous

Postări Recomandate

  • 2 weeks later...
Vizitator Anonymous

mersi mult colegii ...doamnea juta , daca stiti ceva firme care fac tur-retur si fac angajari ! am fost le cei de la PANEURO  platesc salariul pe tara +0.10eurocenti/km ! dar nu prea pot sa spuna exact cam pe cand vii acasa si cat poti sa stai ! asta ma doare capul ...de 5 ani sunt tot plecat acum am spus ca caut ceva tur-retur  dar vad ca e tare greu ! multumesc ...drumuri bune !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • Members

salutare colegii,maine ma duc la interviu ca azi am fost sunat de ei,mi-au zis ca doar pe intern angajeaza,o sa va dau maine detalii,de fapt nu maine ca maine incarc de la azomures si plec la buzau,cand ma intorc,va salut,drumuri bune la toti...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

salut Claudiu,eu trebuiea sa merg la interviu la 15,30 dar i-am zis la doamna care m-a sunt sa ma programeze mai repede si am fost la 11,ma grabesc ca imediat plec,cred ca ce mi-a zis mie o sa-ti spuna si tie am uitat sa intreb cate posturi sunt disponibile,poate stii tu,mai vb,multa bafta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Am fost astazi la interviu ei cauta soferii pt distributie nationala pe dube de 3,5 tone nu stiu ce salar ofera ca nici nu am mai intrebat eu m am dus la interviu pt post la international a zis ca deocamdata nu au nevoie pe international de soferii da ca ma tine minte pe viitor ma rog nu ma ajuta cu nimic pe mine asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Anonymous

De ce nu a-ti postat cateva detali despre interviu.Si eu am fost la interviu la PANEURO dar am postat detali referitor la salariu, conditi de munca etc oricum treba reala e ca ei au nevoie de soferi ptr dube de 3,5 t. asta  a fost un interviu unde am fost vreo 20 de persoane ,cred si experienta i-si va spune cuvantul.asta asa ca o concluzie generala despre acest interviu

O zi faina la toti!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

salutare colegii,mie mi-a spus ca de fapt anuntul a fost pt international dar ca nu prea au fost persoane cu experienta necesara au angajat 2 soferi,apoi a spus ca vor lansa o linie de distributie de cabluri prin tara si ca au masini de 7,5t,mie asa mi-a zis si ca trebuie sa primeasca vreo 10 masini dar nu stiu de care,am incercat sa o trag de limba pe doamna sa imi spuna ce masini au,ce curse vor fi,cati bani vor da,dar destul de putine informatii de genu asta,de salar a zis ca ar fi salarul minim pe economie si ca se va plati la km si se va ajunge la aproximativ 1200 lei,iar eu i-am zis ca este cam putin ca unde lucram inainte luam 1500 si tichete de masa,acuma nu stiu ce sa zic,ramane de vazut pe cine v-a chema,bafta la toti si drumuri bune.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • Members

colegule incearca acuma zilele astea ca poate ai noroc am vazut ca un sofer de al lor a ramas blocat sub un pod in anglia poate au nevoie de inlocuitor pt el :)),acuma nu vrreau sa fiu rau dar cand am vrut sa ma angajez la ei mi au zis ca 4 ani de experientza sunt prea putini:))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

stai linistit claudiu ca eu nu sunt suparat ca nu am de ce,pai la interviul ala la care am fost daca asa zicea doamna ca era pt duba de 3,5t sau 7,5t,eu pot sa zic ca ma incadram foarte bine,dar na am fost multi si eram curios cum s-a terminat,mai vb,numai bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

nu stiu ce sa iti zic eu m as fi angajat pt tir la ei dar numai pt faptul ca sunt din tg mures si as fi ajuns cu camionul acasa e mai comod pt mine in rest oricum conditiile erau cam neclare nu vroia doamna nicicum sa zica cat se sta pe comunitate nici de banii nu a zis nimic eu am ramas cu un gust amar dupa interviul ala dar ma rog,toate bune si sa auzim de bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Se sta 6 saptamini afara si 2 acasa.

Sunt si curse de Polonia, tur-retur, care se fac in echipaj mai mult.

Cat despre salar, din cate am vb cu un coleg care lucreaza la ei, este de 1100 euro, dar si de acestia trebuie sa te rogi pt. ei.

Drumuri bune si bafta tuturor !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

azi m-a sunat doamna Bota de la paneuro sa ma mai duc maine la un interviu daca vreau si nu lucrez,cum sa nu ma duc,i-am zis ca si asa stau pe tusa,ca am fost selectat din trupa care am fost la interviu in decembrie si o sa vb cu administratoru,sa speram ca o sa iasa bine,drumuri bune la toti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

azi m-a sunat doamna Bota de la paneuro sa ma mai duc maine la un interviu daca vreau si nu lucrez,cum sa nu ma duc,i-am zis ca si asa stau pe tusa,ca am fost selectat din trupa care am fost la interviu in decembrie si o sa vb cu administratoru,sa speram ca o sa iasa bine,drumuri bune la toti.

Ai grija numai sa vorbesti cu administratorul.... nu cu altcineva...

Pe la Paneuro se mai practica asa ceva...

Pe administrator in cheama ROMAN,

Sa nu ai parte de MIHALTE, e doar ..... ...... ........  .......    ......................

Iti doresc multa bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.