Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Încă mai există români patrioţi!


mihutz01

Postări Recomandate

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • Members

Asta nu inseamna patriotism pentru mine ci megalomanie.Va da dovada de petriotism atunci cind el ca patron isi va respecta soferii si ii va plati corespunzator.Pina atunci insa ... greata!

        Cum se numeste firma lu ' patriotu asta ? Omul iubeste Romania si oportunitatile de aici , nu si pe romani. "Domnul"  cauta soferi pentru care hrana ...spirituala sa compenseze si ....necesitatile materiale ale angajatilor!Trebuie sa ai spirit de artist sa iti gasesti locul in ...sufletul "sensibil" al.. "beeeeep" !!  Cum pozeaza ei in ...oite! Au caracter ales astia ...

      Sa aveti drumuri bune colegilor !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

    Bine ar fi ca acest subiect sa  ramana asa cum a fost prezentat .  Nu cred ca trebuie transformat in polemica plina de ura si cinism .    Daca aveti de facut comentarii despre o firma anume folositi  rubrica  despre firme de transport  sau la barfe .  Lasati postarile de genul acesta libere de comentarii off topic .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

In acest topic am admirat doar utilajul nu si propietarul,dar fiecare intelege ce vrea.Mie mi s-a parut deosebita aceasta idee.Imi pare rau de piesa dintre volan si scaun dar chiar nu m-a interesat aceasta.Fiecare e liber sa traga concluzii.

Drumuri bune sa aveti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

ptr .OLDTRUCKER;nu ca vreau sa polemizez dar subiectul era 'inca exista romani patrioti'cu intrebarea 'asa o fi oare?' deci nu era vorba despre tipul marca sau puterea camionului,era vorba daca respectivul patron este sau nu patriot eu am spus un mare 'patrihotz' colegii trebuie sa stie adevarul sa nu se lase pacaliti de asemenea ghertoi (da asta este cuvantul exista in DEX al limbii romane si caracterizeaza opersoana nu vad de ce trebuie scris cu 'beep')nu sant rautacios doar colegii trebuie sa stie ca nu o mandrie sa lucrezi la acest patron ,.cei din Slobozia stiu de ce....respect si drumuri bune!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • EX Staff

ptr .OLDTRUCKER;nu ca vreau sa polemizez dar subiectul era 'inca exista romani patrioti'cu intrebarea 'asa o fi oare?' deci nu era vorba despre tipul marca sau puterea camionului,era vorba daca respectivul patron este sau nu patriot eu am spus un mare 'patrihotz' colegii trebuie sa stie adevarul sa nu se lase pacaliti de asemenea ghertoi (da asta este cuvantul exista in DEX al limbii romane si caracterizeaza opersoana nu vad de ce trebuie scris cu 'beep')nu sant rautacios doar colegii trebuie sa stie ca nu o mandrie sa lucrezi la acest patron ,.cei din Slobozia stiu de ce....respect si drumuri bune!

Ptr Truckman, cuvantul o exista in Dex, insa cind o sa avem o plangere pe id-ul tau ,din partea avocatiilor firmei respective cu cererea de denuntare adresa mail , nu stiu cum o sa mai fii asa mandru ca ai " catalogat " un patron dupa bunul tau plac ,

In concluzie, moderati-va singuri limbajul si comportamentul ,conform cu regulile acestui forum.....cred ca am fost destul de clar !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

ptr vt 880 .; am ceva vreme de cand sant pe site-ul asta si am fost ff bucuros cand 's-a nascut'!  soferii.ro adica ..un site care sa sprijine soferii ce lucreaza in RO in toate problemele lor ;plata la km ;bani opriti ILEGAL!! ptr consum motorina ; faceti ceva in sensul asta !pentru patroni exista revista transportatorilor unde sa-si arate 'muschii' ptr soferii romani cand vrea site-ul asta sa faca ceva?? nu este intentia mea sa ma cert online sau offline cu tine dar ...pe soferii romani cine ai ajuta?cine sa ai fereasca de firmele 'capcana'daca cei care stiu cate ceva nu sant lasati? intreaba pe sait cati au luat tzeapa la firma aia cu motorina si o sa intelegeti..sant soferi prin parcari prin EU care va dau detalii .in privinta adevarului care umbla schiop ...d'asta am 12 ani de lucrat in regula ala firme de afara ptr ca nu pot suporta minciuna si grandomania patronilor din Ro cladita pe spatele si umilinta colegilor ce inca mai suporta 'patronatul'din romanica . incepeti sa faceti ceva ptr soferi altfel soferii .ro devine ,....un fel de site ..de socializare...un 'facebook' manelizat...      terminati cu intrebari genu' 'care a fost cel mai mare ''overspeed'' dand apa la moara berbecilor ..(pardon retrag cuvantul ca ma da vre-unu'n judecata)si faceti ceva cu adevarat in sprijinul soferilor profi,.respect si drumuri bune

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Si eu sunt de ceva vreme pe acest forum!Nu astept ca cineva de pe acest forum sa ma apere ,pentru ca nu se poate.Cred ca in primul rind trebuie sa ma apar singur de vitregiile patronilor,iar acest forum s-a nascut (cred) din dorinta de a ne ajuta intre noi cu sfaturi si informatii.Ce se poate face mai mult de atit pe acest forum?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • EX Staff

ptr vt 880 .; am ceva vreme de cand sant pe site-ul asta si am fost ff bucuros cand 's-a nascut'!  soferii.ro adica ..un site care sa sprijine soferii ce lucreaza in RO in toate problemele lor ;plata la km ;bani opriti ILEGAL!! ptr consum motorina ; faceti ceva in sensul asta !pentru patroni exista revista transportatorilor unde sa-si arate 'muschii' ptr soferii romani cand vrea site-ul asta sa faca ceva?? nu este intentia mea sa ma cert online sau offline cu tine dar ...pe soferii romani cine ai ajuta?cine sa ai fereasca de firmele 'capcana'daca cei care stiu cate ceva nu sant lasati? intreaba pe sait cati au luat tzeapa la firma aia cu motorina si o sa intelegeti..sant soferi prin parcari prin EU care va dau detalii .in privinta adevarului care umbla schiop ...d'asta am 12 ani de lucrat in regula ala firme de afara ptr ca nu pot suporta minciuna si grandomania patronilor din Ro cladita pe spatele si umilinta colegilor ce inca mai suporta 'patronatul'din romanica . incepeti sa faceti ceva ptr soferi altfel soferii .ro devine ,....un fel de site ..de socializare...un 'facebook' manelizat...      terminati cu intrebari genu' 'care a fost cel mai mare ''overspeed'' dand apa la moara berbecilor ..(pardon retrag cuvantul ca ma da vre-unu'n judecata)si faceti ceva cu adevarat in sprijinul soferilor profi,.respect si drumuri bune

tot respectul truckman, dar numai impreuna se poate face ceva, nu ajunge sa vrei tu,eu si alti doi, iar restul sa stea sa astepte mura-n gura pe marginea drumului...vezi bine ca nu admit manele si anunturi matrimoniale !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

    Bine ar fi ca acest subiect sa  ramana asa cum a fost prezentat .  Nu cred ca trebuie transformat in polemica plina de ura si cinism .    Daca aveti de facut comentarii despre o firma anume folositi  rubrica  despre firme de transport  sau la barfe .  Lasati postarile de genul acesta libere de comentarii off topic .

                Nu urasc pe nimeni . Subiectul era ce patriot e domnul, si ... ce mandri ar trebui sa fim de el probabil...!?! Versurile sunt geniale , camionul e grozav , domnul cu cioara vopsita tot ....asa  ramine !!!  Nu doresc sa jignesc pe nimeni , dar nici nu gust.... aiurelile acelui "domn"... deghizat. De fapt,.... , da, urasc falsitatea ,fatarnicia,si ...tupeul !!!

  Salut si respect ...oamenii si omenia !!!

   

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrators

Intrebare: am incercat sa postez un mesaj pe acest forum dar bag sama ca doar verii,cumatrii,nepotii si pretenasii au acest drept,e adevarat? Si atunci de ce il mai numiti forum? Mentionez ca nu am adus si nu aduc injurii nimanui!!!

zici ca nu ai reusit sa postezi un mesaj aici ?

(asta cu intrebarea ce este ?)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Intrebare: am incercat sa postez un mesaj pe acest forum dar bag sama ca doar verii,cumatrii,nepotii si pretenasii au acest drept,e adevarat? Si atunci de ce il mai numiti forum? Mentionez ca nu am adus si nu aduc injurii nimanui!!!

Nu inteleg ce vrei sa spui!Crezi ca noi ceilalti useri ai acestui forum avem legaturi de rudenie?E de ris afirmatia ta! :D :D
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.