Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Meritra cap trator pe comunitate?


RobertXXX

Postări Recomandate

  • Members

sal.daca vrei sa mergi la freja in Dk te ajuta eu. platesc 0.93 plus cateva bonusuri la alimentarile pe DK,L,si E. se plateste chiria la remorca 500 pe luna. mai este un sistem de plata cu 0.81+taxe drum, dar transportatori cu ,care am vb se plangeau ca nu dau bine calculele cu ce da freja. cam toti merg la 0.93 si se descurca cu taxele de drum. ai card dkv pt autobenzi si IDS pt motorina oferit de ei. se fac rute decat  B,F,E,NL

     

        Ai putea sa ma ajuti si pe mine sa-mi gasesc de lucru cu un cap tractor bunicel (2007) ? Ti-am trimis mesaj si in e-mail . Daca esti dispus sa ma ajuti  ti-as fi recunoscator !

     

      Drumuri bune si spor la trai !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • Members

Ca tot s-a adus vorba despre Freja, eu am semnat cu ei iar oferta lor mi se pare buna (oricum mult mai buna decat ce vezi aici pe bursa sau mai buna decat ce vezi pe bursadetransport). Detalii prea multe nu pot sa dau deorece contractul semnat are si o clauza de confidentialitate (ca toate dealtfel) insa doritorilor le pot da adresa de mail a firmei care se ocupa de relatia Freja in Ro (sau a uneia dintre firme). Sunt foarte promti si comisioane nu exista din partea firmei din Ro si nici nu se cer conditii de genul celor descrise mai sus de userul "grumeza costel cristinel".

Ca sa raspund la titlul topicului, eu cred ca merita, mai ales ca din ecuatie elimini cateva elemente de mare risc daca lucrezi cu o firma mare de afara.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • Members

Buna ziua

As dori si eu o parere  la colegii mai informati ce cap tractor sa achizitonez euro 3 sau euro 5,mentionez ca diferenta este cam 10.000 euro.Intrebarea ar fi cit o sa mai aiba voie sa circule camioanele cu euro 3 pe comunitate?Care este diferenta de taxa pe comunitate intre euro 3 si 5?

Ce parere aveti de Iveco Stralis?Fiabilitate,confort,consum,consumabile?

Va multumesc si drumuri bune la toata lumea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 years later...
  • Members

Salutare tuturor,stiu ca topicul este destul de vechi,dar puteți sa ma ajutați cu o firma care ar avea nevoie de tractionisti? Dar care sa fie serioși din toate punctele de vedere? Eu am tras pentru Caliche in Spania,dar nu se fac km si acum nu stiu unde sa apuc. Va rog frumos daca puteți sa ma ajutați, v-as rămâne recunoscător!! Las adresa mea de email: ovidiubt_sud@yahoo.com si nr meu: 0745900053. Va mulțumesc frumos!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Incearca la jota Carrion. Stiu ca este un baiat Flavius de se ocupa cu tractionistii.
Din ce am vorbit cu colegi de trag la ei treaba sta cam asa.
Chirie frig 1100 euro luna
Garanteaza 12000km luna
Si platesc cu 0,90 centi/km plin gol parca.
Din pacate nu am nici un nr de telefon, insa cred ca poti suna si la carrion expedition si sa te puna in legatura.


Trimis de pe al meu HTC Desire 820 folosind Tapatalk

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.