Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Am nevoie de parerea voastra


mititelu

Postări Recomandate

  • Members

In primul rand vreau sa spun ca am un mare respect pentru soferii de camioane.urmeaza undeva prin luna februarie sa ma intorc in tara si sa ma apuc de atestate,apoi o sa incerc sa intru in bransa.....cam greu pentru incepatori,dar nu imposibil.detin un spatiu comercial pe DN 15 BACAU-PIATRA NEAMT,un bar si un magazin mixt....ma gandeam daca as avea succes sa fac niste cabine de dus pentru soferi,avand in vedere ca drumul este foarte frecventat de soferii de camioane,plus ca peste drum de mine este o mica parcare in care trag de multe ori soferii....astept parerile voastre.multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

In primul rand vreau sa spun ca am un mare respect pentru soferii de camioane.urmeaza undeva prin luna februarie sa ma intorc in tara si sa ma apuc de atestate,apoi o sa incerc sa intru in bransa.....cam greu pentru incepatori,dar nu imposibil.detin un spatiu comercial pe DN 15 BACAU-PIATRA NEAMT,un bar si un magazin mixt....ma gandeam daca as avea succes sa fac niste cabine de dus pentru soferi,avand in vedere ca drumul este foarte frecventat de soferii de camioane,plus ca peste drum de mine este o mica parcare in care trag de multe ori soferii....astept parerile voastre.multumesc

Eu zic ca multi ti-ar multumi si ti-ar fi apreciata munca si nu numai, chiar ai putea sa ai si tu ceva profit de pe urma colegutilor nostrii! Eu iti urez succes si speram sa vedem cat mai curans investitia ta! Asteptam poze cu localul! Numai bine si drumuri bune!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.