Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Transport Exclusive Italia-Romania cu R. Master L3H3 3,5t.


Alin T.

Postări Recomandate

  • Members

bigletto_visita_Alin_T.jpg

Transport general de marfa exclusiv sau grupaj, din Italia in Romania cu duba inchisa(furgon) Renault Master 3,5t L3H3, sarcina utila 1,5t.

Preturile se fac in functie de distanta, incarcatura cat si durata de livrare si sunt negociabile.

Numerele de telefon sunt cele de mai sus, raspund si la mesaje sau beepuri :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
  • Members

Transporturi Express de marfa cu duba Renault Master L3H3, din Italia-Romania, Italia-Italia, Italia-U.E.

Pretul se face in functie de timpii de livrare si incarcatura.(Posibilitate facturare)

Pentru a intelege de ce e Express,Exemplu:  pentru o cursa  Brescia(IT)-Bucuresti(RO):  aproximativ 20 de ore.(Timpul aferent incarcarii si descarcarii este exclus.)

Dimensiuni Spatiu de Incarcare :

L3H3

Volum                  13,8mc

Podea(lungime)      3,63m

Podea Latime Max  1,76m

Inaltime                  2,15m

Sarcina Utila          1,4t

Contact: +39 327 88 108 66

              +39 3733 44  83 43

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

UP!

Super Oferta pt saptamana viitoare intre 24/01 - 28/01 pt Italia-Romania . Pret foarte redus(raportat la pretul obisnuit) .

Oferta NU mai este valabila, in schimb Transporturile se efectueaza in continuare

Down pt Oferta, UP pt transporturi :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Oferta NU mai este valabila, in schimb Transporturile se efectueaza in continuare

Down pt Oferta, UP pt transporturi :P

Va mai fi o oferta pt sfarsitul lunii Februarie. Pt cei interesati ii rog sa ma contacteze din timp, pt a pune la punct toate detaliile ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Members

Transporturi Express de marfa cu duba Renault Master L3H3, din Italia-Romania, Italia-Italia, Italia-U.E.

Pretul se face in functie de timpii de livrare si incarcatura.(Posibilitate facturare)

Pentru a intelege de ce e Express,Exemplu:  pentru o cursa  Brescia(IT)-Bucuresti(RO):  aproximativ 20 de ore.(Timpul aferent incarcarii si descarcarii este exclus.)

Dimensiuni Spatiu de Incarcare :

L3H3

Volum                  13,8mc

Podea(lungime)      3,63m

Podea Latime Max  1,76m

Inaltime                  2,15m

Sarcina Utila          1,4t

Contact: +39 327 88 108 66

              +39 3733 44  83 43

    email:  AFT.Express.610@gmail.com

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 8 months later...
  • Members

Salut Alin T...Suna aici...ptr curse din Italia....nu stiu daca ai lucrat pina acum cu ei...http://www.robertseurope.com/  sa ai bafta....A.R.

Salu colegu. Am sunat in urma  cu 2 saptamani la un numar de Ro(reprezentantul sau filiala de la Arad) si mi'a spus urmatoarele:

Se lucreaza 33zile cu 11 acasa;

Se plateste 0,24/km gol cu 0,27/km plin ( parca.... eram inca bulversat de ceea ce'mi spusese inainte)

Se deconteaza doar taxe de drum/poduri/tuneluri,

Plata se face la 14 zile de la primirea documentelor.

Nu stiu cum sunt preturile astea la nivelul pietei, insa eu n'as accepta sub nici o forma in condiile de fata.

Am postat asta in ideea de a face cunoscuta experienta mea telefonica cu reprezentantul Roberts Europe din Romania, in vederea unei eventuale colaborari

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • Members
colegu sar putea sa am si eu o cursa pana in italia sa aduc o mobila in tara dar nu am tur pana akolo daca stii ceva da mi te rog de stire......mersi . scz a mea e un ford tranzit cu prelata 3,5 t pe dublu ...

Salut colegu. Daca te ocupi cu transporturile stii si tu ca e cam greu cu incarcarile din Ro... daca ai timp intra pe bursadetransport.ro bursatransport.com timocom.ro ro.trans.eu. Vezi daca gasesti ceva si eventual platesti pe 24/h ca sa ai acces la date

mai mult de atat.... intra pe facebook pe pagina mea Transport Marfà Italia Romània si pune un anunt acolo, poate se nimereste cineva din lista sa aiba nevoie, chiar daca sunt slabe sansele

SCUZE, am incurcat datele(aveam impresia ca ai postat pe 11Mar. insa era 11Feb. x_x

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...
  • Members

Salut colegu'. Nu am mai luat nimic, am reusit sa o schimb pe cea veche cu modelul mai nou, gratie bunavointei celor de la banca, care in felul asta m'au indatorat pt inca 4 ani.

De luat alta....nici prin cap nu'mi trece. Abia daca ma misc cu asta.... ma rog, de munca ar fi, insa nu accept eu sa ma "prostituez" pe tarife derizorii, doar de "dragul" de a dormi prin parcari(pe bancheta), si mancand sandwich'uri din lada frigorifica....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.