Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

NOU AutoMapa 2011 Versiunea 6.8.0 si 6.8.1 Europa si Polonia


cezarfbi

Postări Recomandate

  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • Members

salutare.  imi poate trimite cineva automapa pe mail. eu am o versiune 2010  , dar o vreau pe ultima. pe google nu am gasit sa o dau jos si pe torent nu ma pricep deloc. inainte foloseam dc ++ sau ODC ... acum am instalat torentu dar nu stiu cum sa il setez. svalentins@yahoo.com daca imi poate trimite cineva automapa. multumesc  si drumuri bune !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
  • Members
Salut!Sigur se referea la M&G Professional!Varianta 18 desktop 2012 aici:  MP_2012.torrent.txt !  Descarca,klic dreapta pe fisier text si deschide cu UTorent!Fisierele descarcate se dezarhiveaza si se obtin 3 fisiere IMG care se monteaza cu Daemon Tools sau cu ISO etc!In fiecare este un fisier Cgyso Readme care contin codurile de instalare si instructiuni de aranjare!Sa-l folositi cu placere!Multumiri lui NABUCCO!Drumuri bune si banoase!

Daca cineva din staff vrea sa deschida un topic nou cu subiectul M&G sa poata fi gasit mai usor de titi user-ii ar fi nemaipomenit!

MP_2012.torrent.txt

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

La mulţi ani pentru toţi ai casei, e drept că "nu prea stau pe acsă" dar când pot vă vizitez cu interes mai ales subiectele de spre softuri de navigaţie care sunt mai bune decât la alţii, de aceeia v-aş ruga să-mi spuneţi de unde iau un manual pentru AutoMapa 2011 Versiunea 6.8.0 si 6.8.1 Europa si Polonia.

Cu mulţumiri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • Members

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.