Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Poze


MANV10

Postări Recomandate

  • VIP

Legat de ''furtul'' pozelor ,parerea mea este urmatoarea:

-1 Atunci cand pui niste poze facute de tine pe un forum/site public iti asumi anumite ''riscuri'' adica ,ca vor fi luate de alte persoane  si puse pe alte forum'uri/site-uri

-2 Nu cred ca unu din voi ati luat o poza de pa Google si ati mers pana ati dat de proprietar si ia-ti cerut acordul,sa fim serioasi(si daca sta ala undeva prin sudul africi)

-3 Nu am nimic cu cei care imi iau pozele si le pun pe alt forum/site insa nu sunt deacord ca cine'va sa iti ''fure'' o poza si sa o puna pe alt forum/site si sa zica ca el a facu-to.

-4 Daca pozele voastre le vedeti pe mai multe site-uri/forum'uri inseamna ca sunt frumoase si le apreciaza lumea ,asta ar trebui sa va incante,parerea mea.

-5 Daca nu iti place ca vezi pozele pe alte forum'uri/site-uri atunci nu mai posta sau marcheazale cu numele tau si asa nu mai pot minti ca sunt facute de ei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Sunt deacord cu tine MANV10, daca postezi niste poze iti asumi riscul ca le poate lua oricine si posta mai departe.Cine vrea  , poate sa-si marcheze pozele si astfel nu mai spune nimeni k sunt ale lui.In fond si la urma urmei asta este si scopul pt care postam pozele, sa se uite toata lumea la ele si sa le dea "din mana in mana " pt a vedea mai multa lume ceea ce am imortalizat noi in acele poze.Cine nu vrea sa i fie luate pozele si vrea sa fie numai ale lui sa nu le mai posteze.Nici mie nu mi-ar place poate sa imi ia unul pozele si sa spuna ca le-a facut el, dar asta nu inseamna ca nu trebuie sa le ia nimeni de pe forumsi sa le posteze pe alte forumuri.Eu unul nu vrea sa-mi notez numele pe poze pt ca mai sunt unii care vor sa ia o anumita poza si sa o puna pe desktop si nu vrea sa-mi apara numele meu acolo ( asa am patit si eu, am vrut sa-mi pun o poza faina pe desktop dar era scis mare numele celui care a facut poza si strica tot farmecul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.