Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Diverse


MANV10

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 121
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • Members

O fi avut descarcare acolo si poate era mai usor decat sa intoarca.

Pai o fi fost...mai aproape, ca acum cred ca era mai usor sa ocoleasca si ar fi ajuns si mai repede pana s-a chinuit la treptele alea.Daca a avut descarcare acolo si nu a avut alta varianta decat sa coboare acele trepte, atunci ala care are depozitul acolo e un mare prost....cum sa faci punct de descarcare acolo daca nu ai acces normal cu masina ???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Il stiam decat pe primul , doamne dar ce cauta pe acolo ??

Ce oameni !!! ;D

astia oameni ????

IMBECILI, cu litere de tipar, sa masacreze camionul in asa hal,si sa nu-l ridice din perne.....doamneeee, visez urat la noapte !!!

tu cum ieseai din situatia asta???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • EX Staff

Il stiam decat pe primul , doamne dar ce cauta pe acolo ??

Ce oameni !!! ;D

astia oameni ????

IMBECILI, cu litere de tipar, sa masacreze camionul in asa hal,si sa nu-l ridice din perne.....doamneeee, visez urat la noapte !!!

tu cum ieseai din situatia asta???

1-ridicat din perne

2-nu intru !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Il stiam decat pe primul , doamne dar ce cauta pe acolo ??

Ce oameni !!! ;D

astia oameni ????

IMBECILI, cu litere de tipar, sa masacreze camionul in asa hal,si sa nu-l ridice din perne.....doamneeee, visez urat la noapte !!!

tu cum ieseai din situatia asta???

1-ridicat din perne

2-nu intru !!!

Ridicat din care perne? Banuiesc ca de la tractor.... nu stiu de cand lucrezi pe camion, dar asa ceva nu faci... mai bine rupi picoarele de la vagon pe care cu o simpla sudura o repari in loc sa faci praf botul tractorului... ca daca ridicai din perne, care faca dovada de neexperienta in domeniu, intrai ca MIG-ul in beton :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • EX Staff

palm, nu vreau sa fac polemica cu nimeni, daca tu faci doar "asfalt" pt mine e ok, terminam aici  discutia, cu camionul de vreo 15ani umblu,o fii putin, dar pe unde intru eu cu dinozauru', f multi nici nu viseaza, nu mai vb de locuri imposibile, manevre de tii se ridica parul in cap , si altele . te invit citeva zile sa vezi cam ce inseamna asta, a baga un camion la rampa o face si fiul meu. toate cele bune !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

palm, nu vreau sa fac polemica cu nimeni, daca tu faci doar "asfalt" pt mine e ok, terminam aici  discutia, cu camionul de vreo 15ani umblu,o fii putin, dar pe unde intru eu cu dinozauru', f multi nici nu viseaza, nu mai vb de locuri imposibile, manevre de tii se ridica parul in cap , si altele . te invit citeva zile sa vezi cam ce inseamna asta, a baga un camion la rampa o face si fiul meu. toate cele bune !!!

Nu stiu cu ce te am iritat, dar fiind vorba de ceva ceea ce poti vedea cu ochii tai, nu inteleg de ce te ai enervat. Pe videoclip se vede clar ca buna ziua, ca ridicarea pernei e solutia ceea mai prost aleasa, ca lovesti botul tracturul, si spoilerul, lampile (minim) sunt in primul rand la care trebuie sa ai grija la faza respectiva, mai bine le "tragi" talpile. Nu spune nimeni ca nu umblii de 15 ani, ca nu ai descarcari in locuri stramte, etc etc. ... dar ... inainte sa faci o afirmatie de gen "IMBECILI, cu litere de tipar...", te uiti un pic mai atent, ca oare sunt imbecili??? Si chiar cum spuneai tu... nu camionul a masacrat, ci a salvat camionul (a ales sa rupa picoarele, in loc sa "masacreze" camionul), saracul de sofer, care nu a primit nici un ajutor, fiin ungur, lumea se uita la el si radea. 

Asa ceva la noi se intampla..... Tu ca coleg de 15 ani, mai bine analizai situatia in loc sa spui: IMBECILI, cu litere de tipar.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • EX Staff

palm, nu vreau sa fac polemica cu nimeni, daca tu faci doar "asfalt" pt mine e ok, terminam aici  discutia, cu camionul de vreo 15ani umblu,o fii putin, dar pe unde intru eu cu dinozauru', f multi nici nu viseaza, nu mai vb de locuri imposibile, manevre de tii se ridica parul in cap , si altele . te invit citeva zile sa vezi cam ce inseamna asta, a baga un camion la rampa o face si fiul meu. toate cele bune !!!

Nu stiu cu ce te am iritat, dar fiind vorba de ceva ceea ce poti vedea cu ochii tai, nu inteleg de ce te ai enervat. Pe videoclip se vede clar ca buna ziua, ca ridicarea pernei e solutia ceea mai prost aleasa, ca lovesti botul tracturul, si spoilerul, lampile (minim) sunt in primul rand la care trebuie sa ai grija la faza respectiva, mai bine le "tragi" talpile. Nu spune nimeni ca nu umblii de 15 ani, ca nu ai descarcari in locuri stramte, etc etc. ... dar ... inainte sa faci o afirmatie de gen "IMBECILI, cu litere de tipar...", te uiti un pic mai atent, ca oare sunt imbecili??? Si chiar cum spuneai tu... nu camionul a masacrat, ci a salvat camionul (a ales sa rupa picoarele, in loc sa "masacreze" camionul), saracul de sofer, care nu a primit nici un ajutor, fiin ungur, lumea se uita la el si radea. 

Asa ceva la noi se intampla..... Tu ca coleg de 15 ani, mai bine analizai situatia in loc sa spui: IMBECILI, cu litere de tipar.

ok palm, sfarsitul povestii, am sters mesajul initial, nu sint anti......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.