Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Bun gasit!


M a n u e l

Postări Recomandate

  • Members

Desi sunt inscris de cateva luni, abia de cateva zile am inceput sa intru si sa citesc zilnic, asa ca o sa ma scuzati ca nu v-am salutat de prima data.  :)

Numele meu e Manuel, sunt din Vaslui, am 39 de ani, sunt casatorit si am o fata de 14 ani. Am categoria B din 1992, insa masini personale am avut doar in perioada 2003 - 2009, timp in care am facut cam 90.000 km.

Am fost functionar public din 1993 si pana in 2010, cand, satul de salariul mizerabil si de stres, am trecut la privat. Dintotdeauna mi-a placut sa conduc, visul meu a fost sa fiu sofer, insa din diverse motive, n-am reusit. Sper sa-mi implinesc visul acum, la batranete  :), asa ca de vreo 2 saptamani am inceput scoala de soferi categ. C si CE.

Sper sa ma acceptati printre voi si-mi cer scuze anticipat pentru eventualele intrebari stupide pe care cu siguranta vi le voi mai adresa. :P

Drumuri bune tuturor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

manuel nu te descuraja inpotriva visului tau,niciodata sa nu spui nu,ai o varsta frumoasa si eu zic ca nu e tarziu in a deveni sofer,si eu cand eram mai tinerel visam sa devin motociclist,si acum urmaresc la tv toate competitiile si posed si cat A dar nu am reusit,dar al doilea vis este sa fiu sofer de tir,sofer sunt dar nu chiar de tir,toate la timpul lor,bafta la examene si bine ai venit printre noi...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
  • Members

multumesc m@nuel,sunt de doua saptamani pe tir si pot sa spun ca am invatat foarte multe si mai am de invatat,iti doresc mult succes mai departe si nu uita ca NICI O DATA NU E PREA TARZIU si sa stii ca esti inca tanar la varsta care o ai sa nu mai zici la batranete,da?acum e momentu,drumuri bune la toti...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Sper sa nu va plictisesc, insa o sa incerc sa-mi tin aici un fel de jurnal de bord personal.

Asadar, azi am luat sala la C si m-au programat la traseu pe 31 ianuarie.

Am facut pana acum doua sedinte de conducere pe obiectul din imagine (fara remorca, evident) si... imi place! :P

[ataşament şters de admin din cauza vechimii]

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.