Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

VETERANII vs INCEPATORII


mihaitza

Postări Recomandate

  • Members

VETERANII  trebuie respectati pentru ca au ani in spate de soferie pe autocamioanele de mare tonaj,avem foarte multe de invatat de la ei si stim cu totii cat de greu este aceasta meserie

INCEPATORII trebuie sa le acordam o sansa pentru ca toti am fost la "inceput" si la fel si ei trebuie respectati pentru ca vor sa inceapa aceasta meserie si sa ii ajutam cum putem ca sa ajunga si ei VETERANI

Drumuri bune la TOTI !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

VETERANII  trebuie respectati pentru ca au ani in spate de soferie pe autocamioanele de mare tonaj,avem foarte multe de invatat de la ei si stim cu totii cat de greu este aceasta meserie

INCEPATORII trebuie sa le acordam o sansa pentru ca toti am fost la "inceput" si la fel si ei trebuie respectati pentru ca vor sa inceapa aceasta meserie si sa ii ajutam cum putem ca sa ajunga si ei VETERANI

Drumuri bune la TOTI !!!

    Bine punctat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Topic inutil.De cand este VETERANII vs INCEPATORII???Mai corect este soferii de profesie vs ex-cizmari,cofetari.agricultori,mineri,ospatari care au auzit ei ca se castiga bine ca sofer!Si au invadat aceasta meserie si fac tot felul de compromisuri care ne afecteaza pe toti!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

Bai malefis, da' tu ce facultati inalte ai facut de-ai ajuns sofer de TIR? Si cu cati 5000 euro/luna te-ai angajat prima oara?

Babaiatule, daca-mi permiti un sfat, ia de-aici: niciodata sa nu uiti de unde ai plecat, roata vietii se invarteste!

Daca de la un asa-zis coleg ai parte de postari de genul asta, ce sa mai astepti de la altii? ???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.