Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

sindicat


oldtrucker

Postări Recomandate

  • Members

''Mesajde oldtrucker » Mie Mai 16, 2012 4:14 am

Domnilor colegi . Am reusit sa transformam aceasta rubrica in bazar pe un teren de batut campii. Va rog postati strict la obiect ,la rubrica in care se incadreaza doleanta sau replica d.vstra si cautati sa va abtineti de la comentarii sterile , puerile si pline de venin !

Eu a-mi asum a sterge toate postarile ce vor fi deplasate , off topic , injurioase , repetitoare si nu in ultimul rand cele ce fac obiectul vendetelor ! Totodata voi bana userii ce vor sarii calul , indiferent de urmari !''

Eu personal imi retrag votul,motivul este urmatorul:in acest topic ''Angajam soferi categ. BCE pentru comunitate'',doi colegi ''latra la luna''(scuze colegii):

''de SSP » Vin Iun 21, 2013 4:33 am

ESTE ILEGAL ACEST MOD DE SALARIZARE ...SALARIZAREA SOFERULUI SE FACE LA ZII ce treaba are soferul cu facturile firmei care pot fi false si masluite de ce trebuie sa sufere soferul din cauza incompetentei dispeceratului sau a patronului???????? Domnilor moderatori va rog sa scoateti de pe sait aces anunt care promoveaza ilegalitati!!!!!!''

''de iordache » Lun Oct 21, 2013 2:32 pm

MA repet !!!! Administratorii acestui site nu mai trebuie sa permita accesul anunturilor ILEGALE. Scuze pentru caps lock, dar poate asa vedeti mai bine ce este legal si corect in anunturile pentru locurii de munca. Stima''

iar un administrator raspunde:''de Danny » Mar Oct 22, 2013 1:10 pm

Diseara voi face curat pe aici. V am rugat sa va abtineti de la comentarii inutile daca nu sunteti interesati.''

Eu ''latru la luna aici''aici:''comentarii sterse de moderatori''.

Mare dreptate avea un coleg:''ce a fost si ce a ajuns site-ul asta''.Pacat.

Sincer...crezi ca comentariul tau are vreo legatura cu acest subiect..adica SINDICAT.....sau lai pus doar de dragul de a vedea ca ai comentat ceva la acest subiect...il voi lasa o perioada dupa care el va fi eliminat de mine sau de catre unul din colegi...este offtopic dupa cum bine observi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • Members

trebuie sa va anunt pe toti colegii ca se lucreaza la infiintarea unui sindicat,reprezentata si pentru soferi in special...mai multe amanunte si detalii,dupa 16 decembrie 2013...urmariti informatia ,care va fi postata pe acest forum...nu se mai poate continua asa...3-4 reprezentanti din rindul soferilor de TIR,in special,din firmele unde nu se respecta DEMNITATEA si PROFESIONALISMUL,dar si din acele firme unde se respecta la ora actuala,fiti pe faza cu informatia ce va apare,incepind cu 16-17 decembrie,in privinta aparitiei unui SINDICAT REDUTABIL AL SOFERILOR DE TIR,care sa lupte ptr toate categoriile de soferi profesionisti!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Members

total pentru stiu ce anseamna sindicat am beneficiet de ajutorul lor in it si este nevoie mare si la noi de fapt am trimis datele mele personale la mario bandit ,dar asta fratilor implica si o cotizatie financiara din partea noastra dar la modul serios asa ca atunci cand va fi nevoie de serviciile mele financiare sau de alta natura sunt total pentru .Respectele mele domnilor si doamne ajuta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Atentie...nu mai dureaza mult si voi posta pe acest forum statutul Sindicatului National

al Conducatorilor Auto din Romania...o sa pun si adeziuni.atunci sa vad cati o sa spuneti da...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cico iti dai seama ca am sa vorbesc mai întai cu Calin pentru faptul ca voi vrea si un banner pe acest forum si o pagina dedicata acestui scop...nu e site ul meu sa fac ce ma taie capul,eu am anuntat doar ce va urma si vreau sa vad reactiile doritorilor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.