Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Pop Ioan Gheorghe...si Fii...din Zalau cauta fraieri si mai au si pretentii


GICONE

Postări Recomandate

  • Members

Job sigur: sofer tir comunitate perioada 3- 12 luni (2281314)

Angajam soferi tir pentru UE din toata tara

- retributie 1500 E/ luna indiferent de km

- se circula la diagrama pe VOLVO in UE

- se sta pe cabina minim 3 luni

- bani se vireaza pe card Raiffeisen care se face la plecare din Zalau

CERINTE OBLIGATORII

- ADR atestat marfuri periculoase colete

- card TAHO

- experienta TIR

- cunostine de limba ENGLEZA sau GERMANA pentru soferie

- 350 E consultanta si drumul pana in Danemarca

- este bine sa aveti si pasaportul

- analizele medicale la o pol. agreata ministeru transportului si psihologicul

Se vine la Zalau in ziua plecarii si dupa un interviu in care se testeaza si limba straina- ENGLEZA SAU GERMANA se pleaca la angajare

SE POATE PLECA SI CU MASINA PERSONALA

Daca aveti cunostinte cu aceste aptitudini va rugam sa- i anuntati

ADR- ul poate fi obtinut si la Zalau pentru 480 lei

Pentru programari plecari avem telefoanele

0744- 573813 0260- 615890

0762- 258362

2281314_1.jpg

Anuntul este postat pe Tocmai.Ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Anonymous

OCOLITI INTERMEDIARII-- NU MAI DATI BANI, CA DACA VI SE INTIMPLA CEVA NU VA BAGA NIMENI IN SEAMA.

+45 25289689 marian rares. numarul de mobil din danemarka.

SUNATI LA NR. ASTA DE TELEFON.

EU AM FOST LA EI DAR NU MAI INTORC DAR NU MA DERANJAZA SA VA DAU NR. DE TELEFON.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Anonymous

Nu le e rusine sa aiba atatea pretentii pentru o retributie mediocra???

Atentie cu firmele de mediere,in mod normal angajatorul plateste comisioanele(in cazul unei firme mai seriose) si soferul nu trebuie sa se supuna la clauzele impuse de hotii cu sigla de mediatori

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • Members

CINE MINCINOSU DE NELU POP

da vanzatorul comerciantul de sclavi va ademeneste si va vinde la kurt beier mai ales clanului grindeanu care pe fiecare sclav primeste 500eu da ( CINCISUTE) euro de la kurt beier!! si nelu pop cu biblia in mana si in alta cu deavolul in brate va prosteste ca pe niste copii de gradinita de ce sa-le dati bani pentru ce cind majoritatea aveti internet si informatiile curg!eu personal am facut plangere la dega sau dicot sunt curios cat impozit a platit pe bani luati de la soferi numai in anul  2011 din doc pe care le detin avandut 187 de sclavi (scuze naivi) 187X 350E€=65450€ da bani care fabricantul de maturi pastorul diavolului le a castigat FRATILORRRRRRRRRR PE SPATELE VOSTRU da cit de curind cred ca va fi cazat la gherla va dau nr de comtact direct unde nu trb. sa platiti nimic pentru un job catusi de putin onest.

nr.              004527798550      zsolt              004541372477      voicu in limba romana iar daca vrb engleza sau germana              004525289815      birger laudrisen              004576122839      gerthart  in rest bafta!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

va postez pana unde duce nemarnicia unora care se cred dumnezeu ( nelu pop si clanul grindeanu) de la kurt beier

at 24.09.11 23:58 pichi stared and said...

sunt soferul roman kristof stefan care a intrat cu tirul in firma.si sunt dispus sa dezvalui mai multe detalii despre incident sii despre soferii romani care platesc 400 euro pentru a obtine un loc de munca bun.vorbesc engleza si sunt dispus sa dau informatii despre firma pax trans despre felul in care angajeaza soferi pentru kurt beyer.nr tel 0727899839.

nu sunt un mincinos.

va rog sa ma ajutati pentru a obtine dreptate pentru mine si alti soferi care sunt in situatia mea.am stat 4 luni arestat in aresul pol esjberg cu un copil de 7 luni care ma astepta acasa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.