Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

mi-am adus mireasa cu camionul la altar


serj

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 61
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • Members

Salut tuturor colegilor multumesc la toti pt urari de bine, daca sincer nu mam asteptat la atytea, filmuletul a fost acut fara intentie a fost un moft al meu caci am carat in viata asta mii de oameni si acuma la mine la nunta sa imi duca altcineva nevasta nu am dorit, am prieteni care au afacere cu limuzine, si sau oferit sa ma duca ei caci nu ma vedeau ei cum duc mireasa cu TGXul, apoi cameramenul de la nunta a spus ca pt el a fost surpriza mai mare ca pt mireasa asa ca a hotarit sa ma bage si pe la peco....cam asta e ....acuma e intradevar dificil sa imi impart lucrul cu casnicia.....sotia e la bordeaux eu caut de lucru cu luminarea pe franta ceva si nu gasesc asa ca e cam intradevar o problema ....bine drumuri bune la toti si va multumesc pt incurajari!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

intelegere sa fie colegu  k in rest se roezolva toate , nimik nu e intamplator in viatza  !  stinge lumanarea aia  si cauta cu lanterna  si o sa gasesti pana la urma  poate  cu ajutorul comunitatii soferii.ro  cine stie  ?!?  in rest casa de piatra si drumuri bune  pe toate planurile si autostrazile !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Members

da sa stii ca prima data is in situatia ca nu ma pling ca am de munc si inca si pot sa imi gasesc peste tot cererea e destul de mare pe germania danemarca ceva italia da uite de franta nimic am incercat la norbert si ma pot lua da doar la coloana de arad si in franta nu mai apuci sa ajungi regulat asa ca intradevar am nevoe de ceva mai mult decit o lanterna :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.