Comunitatea soferilor profesionisti Sari la conținut

Cateva bancuri...


dany92moto

Postări Recomandate

  • Members

La varsta de 50 de ani femeia primeste din partea barbatului o sticla cu lapte. Nedumerita il intreaba:

- Dar de ce draga tocmai o sticla cu lapte?

- Pai draga mea nevasta: La 20 de ani erai fermecatoare. Ti-am adus o floare. La 30 erai dulce. Ti-am adus o cutie cu bomboane de ciocolata si o sampanie. La 40 erai fierbinte. Ti-am adus o paine calda. Insa acum la 50 te-ai facut cat o vaca si ti-am adus niste lapte.

Insa femeia ii da replica:

- Da dragul meu asa e, dar: La 20 de ani eram eu ca o floare, insa nu tu ai rupt prima petala. Eram eu la 30 ca o sampanie de dulce, insa tu ma agitai iar altzii ma sorbeau. La 40 fierbinte ca o paine, insa tu lingeai coaja, altii mancau miezul. Iar acum la 50 ca o vaca, insa cand pleci tu de acasa vin taurii la usa si intreaba: "Boul este?

Bula se intalneste pe strada cu un prieten care il intreaba:

- Bula, am auzit ca ti-a murit soacra. Ce-a avut?

- Ceva bijuterii, un televizor si putine economii...

- Nu asta te-am intrebat. Ce i-a lipsit?

- Pai, masina, o casa sau un apartament proprietate personala...

- Bula, de ce a murit?

- A fost la noi in vizita, eu i-am spus sa mearga in pivnita sa duca niste cartofi, sa facem pireu. A cazut pe scari si si-a rupt gatul.

- Ce ghinion! Si ce-ati facut?

- Macaroane cu branza.

Conferinta internationala a mafiotilor.

Dupa sedinta il capo di tutti capi il cheama pe Trica, seful mafiei mioritice, la el. -Auzi ba Trica, tu ai vila din asta cu 2 etaje cum am eu?

-Nu, raspunde Trica.

-Dar Mertzane ca ale mele, ai?

-Nu.

-Dar lant din asta gros cat 2 degete, de aur, ai?

-Nu.

-Mai, pai ce mafiot esti tu? La congresul urmator sa nu te aud ca nu ai ce ti-am zis azi, clar?

Merge Trica acasa si il striga pe servitorul lui, Ionica.

-Ionicaaa!!!, da jos ultimele 3 etaje de la casa, vinde elicopterele si cumpara Mertzane, si cainele du-l in casa ca lantul tre sa-l port io.

Bula vroia sa faca sex cu bunicasa,se duce la ea si ii spune:mamaie eu vreau sa facem sex;bunicasa cand il aude :  -bai nesimtitule,nu ti-e rusine?cum poti sa imi zici mie asa ceva;el nimic...Pana la urma cedeaza baba....Bine ma,hai,dar hai sa mergem sus in pod sa nu ne vada cineva....Ajung ei sus,incep actiunea,cand isi arunca Bula ochii in stanga il vede pe taicasu....-Tata ce faci ma aici?; -Ce sa fac ma,o f.. pe mata; -Ce coincidenta,si eu tot pe mata o f...,zice Bula!

Modifică mesajul

Ion si Vasile soferi de Tir, lucrau in echipaj si vanzand si ei ceva motorina s-au hotarat,satiu de cabina ingusta ,sa doarma o noapte la hotel.Singura camera libera ,camera nuptiala.O ia baietii nostri, si sus in camera repede cate un dush si la somn in patul mare si moale!

Dupa 1 ora Vasile zice:

-Ioane ce faci ma, l**a?

-da ma Vasile.

-Si te simti bine ma Ioane?

-Nu!!!! ma Vasile

-Pai atunci ,fa-ti tie ma  Ioane!!!!!

Modifică mesajul

Un barbat se trezeste noaptea sa se usureze,in timp ce se usura se uita la organ si ii spune...VEZI MAAA EU MA TREZESC CAND VREI TU....

Sotul si sotia servesc masa. Deodata, usa e trântita de perete si patru securisti dau buzna. Se reped la sot si, spre disperarea sotiei, îl iau pe sus si-l urca într-o masina neagra. Trec zile, trec saptamâni si omul nu mai apare acasa. Disperata, sotia reuseste sa obtina o audienta.

- Vai, ne pare rau, dar sotul dvs. a murit de pneumonie.

- Nu se poate, spune plângand sotia, sotul meu nu era bolnav când l-ati arestat, cum se poate sa fi facut pneumonie?

- Ei, doamna, a încercat sa fuga, a alergat, si stiti cum este, el transpirat, glontele reci…

Incearca sa faci o postare multipla,in loc sa deschizi " n " topicuri !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    • Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Pentru a naviga pe acest site , trebuie sa respectati termenii Termeni de Utilizare.